سوپرجام تحويل آقا کريم و سيدجلال شد (عکس)
شماره خبر : 149154
سازمان ليگ فوتبال ايران امروز جام قهرماني سوپرجام را تحويل باشگاه پرسپوليس داد.

از تابستان اخير موضوع سوپرجام که قرار بود بين پرسپوليس و استقلال برگزار شود، محل مناقشه بين دو باشگاه سرخابي و همچنين سازمان ليگ فوتبال ايران بود. حتي پاي ديگر نهادهاي فوتبال نيز به ميان آمد اما در نهايت سازمان ليگ به همراه کميته استيناف پرسپوليس را قهرمان سوپرجام دانستند اما عدم تحويل جام به قرمزها بار ديگر حواشي را به دنبال داشت. طبق اعلام اين سازمان قرار بر اين شد که پس از ماه محرم و صفر جام قهرماني تحويل پرسپوليس شود و اينطور برداشت شد که گويي قرار است جشن قهرماني برگزار شود اما سرانجام اين سازمان بدون برگزاري مراسمي سوپرجام را به سرخ ها اهدا کرد.

 

مسئولان سازمان ليگ در شرايطي اين کار را انجام دادند که در اين جلسه حميدرضا گرشاسبي مديرعامل پرسپوليس، کريم باقري مربي سرخ ها و سيدجلال حسيني کاپيتان اين تيم در جلسه حضور داشتند.

 

همچنين جام قهرماني جديدي به سرخ ها رسيد که طراحي به خصوصي دارد و شبيه به جام حذفي آلمان است.

 

البته در اين ميان استقلالي ها معتقدند با توجه به شکايت آن ها به دادگاه عالي ورزش، سازمان ليگ نبايد سوپرجام را به پرسپوليس بدهد اما در بيانيه اين سازمان اعلام شده که دادگاه CAS هر راي مخالفي با راي نهادهاي داخلي بدهد، لازم الاجرا خواهد بود و به عبارتي پرسپوليس «فعلا» قهرمان سوپرجام است.

 

پرسپوليس فصل قبل با پيروزي مقابل نفت تهران موفق به قهرماني در سوپرجام شد و حالا با 2 قهرماني در اين رقابت ها رکورددار است. همچنين برانکو ايوانکوويچ با 4 قهرماني در فوتبال باشگاهي ايران، جايگاهش در رده دوم پرافتخار ترين مربيان تاريخ پرسپوليس را تثبيت کرد. البته همه اين ها به شرطي است که شکايت استقلال به دادگاه عالي ورزش به جايي نرسد.

 

 

ارسال در: چهارشنبه 23 آبان ساعت 14:32 (1397/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن