محمد انصاري: بابت قصورم عذر مي‌خواهم
شماره خبر : 149145
مدافع پرسپوليس بعد از اتفاق تلخ ديدار فينال ليگ قهرمانان آسيا که منجر به مصدوميت پارگي رباط شد، اکنون تمرينات اختصاصي را آغاز کرده تا بتواند به ميادين بازگردد.

محمد انصاري، مدافع پرتلاش و ارزشمند سرخپوشان در دقايق پاياني ديدار فينال ليگ قهرمانان با مصدوميت مواجه شد و بعد از انجام آزمايشات و عکسبرداري مشخص شد که رباط و مينيسک اين بازيکن دچار پارگي شده و بايد تحت عمل جراحي قرار گيرد.


انصاري که جزو بااخلاق‌ترين بازيکنان فوتبال ايران محسوب مي‌شود با قبول اين سرنوشت، اکنون تلاش خود را براي بازگشتي موفق به جمع هم‌تيمي‌هايش آغاز کرده و از هواداران اين تيم نيز بابت ابراز احساسات و آرزوهاي خوب براي بازگشتش تشکر کرد.


انصاري در اينباره گفته: بي شک همراهي و حمايت هاي بي منت شما بزرگواران،باعث شد تا با همه فراز و فرودها و تنگناهاي پيش آمده براي تيم، بتوانيم تا لحظات آخر ليگ قهرمانان آسيا، اميد قهرماني را در دل ايران سرافراز شعله ور نگه داريم.


ضمن تشکر از همه خوبيها و مهرباني‌هايتان، بابت قصور هاي احتمالي عذر مي خواهم .اميدوارم با دعاي شما و حمايت هاي تان بتوانم هرچه زودتر عصاي خود را براي بالا بردن پرچم افتخار کشور عزيزمان در ميادين بين المللي و شادي دل شما کنار بگذارم... برادر کوچکتان محمد انصاري بنا بر اعلام کادرپزشکي پرسپوليس سه هفته ديگر تحت عمل جراحي قرار خواهد گرفت و فصل را براي طي کردن دوران نقاهت و مداوا دنبال مي‌کند.

ارسال در: سه شنبه 22 آبان ساعت 23:41 (1397/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن