تهديد به تحريم فوتبال ايران؛ مستقل بمانيد!
شماره خبر : 149143
کنفدراسيون فوتبال آسيا در بيانيه اي موکدا از فدراسيون فوتبال ايران خواست استقلال خود را حفظ کند.

در روزهاي اخير اخبار فراواني در مورد قانون وضع شده توسط مجلس و ممنوع الکار شدن روساي برخي فدراسيون ها به دليل بازنشسته شدن منتشر شده اما کنفدراسيون فوتبال آسيا تاکيد دارد که نهادهاي غير مرتبط نبايد در اين رابطه دخالت کنند وگرنه ممکن است در آستانه شروع جام ملت هاي آسيا، فوتبال ايران تحريم شود.

 

در بيانيه کنفدراسيون فوتبال آسيا آمده است: "با توجه به اينکه قانوني توسط مجلس شوراي اسلامي به تصويب رسيده و فدراسيون فوتبال را بعنوان يک نهادغير دولتي معرفي و پرسنل بازنشسته آن را ممنوع الکار دانسته، کنفدراسيون فوتبال آسيا به مسائل فعلي مربوط به فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران نظارت مي کند.

 

فدراسيون فوتبال ايران قطعا يک نهاد غير دولتي است و تمام اعضاي آن بايد بدون نظارت نهاد سوم يا دولت و مجلس به کار خود ادامه دهند. کنفدراسيون فوتبال آسيا با فدراسيون فوتبال ايران که در ماه مي سال 2016 و بدون دخالت نيروهاي خارج از فوتبال انتخاب شده همکاري کامل دارد.

 

کنفدراسيون فوتبال آسيا هيچگونه اغماضي در مورد دخالت هاي نهادهاي بيروني در مورد اعضاي خود نداشته و اميدوار است در فاصله 2 ماه مانده به آغاز جام ملت هاي آسيا 2019، فدراسيون فوتبال قادر به حفظ استقلال خود بوده و مشمول تحريم نشود."

ارسال در: سه شنبه 22 آبان ساعت 22:53 (1397/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن