اولين واکنش آلبا پس از بازگشت به تيم ملي اسپانيا
شماره خبر : 149137
جوردي آلبا در نشست خبري امروز خود هرگونه مشکل شخصي با لوئيس انريکه را رد کرد.

 آلبا در آخرين فصل حضور انريکه در بارسا جايگاه ثابت خود را از دست داد و پس از جدايي اين مربي در نشستي خبري اعلام کرد که قطعا با والورده روزهاي بهتري در انتظارش خواهد بود. مصاحبه اي که براي او گران تمام شد. شايد او تصور نمي کرد که انريکه به زودي سرمربي تيم ملي اسپانيا خواهد شد.

آلبا غايب اصلي دو اردوي قبلي اسپانيا بود و بسياري معتقدند که دليل عدم دعوت از او، همان مصاحبه بوده اما در هر صورت انريکه متقاعد شد تا آلبا را به اردوي جديد اسپانيا دعوت کند.

 

 

 

 

ستاره جناح چپ بارسا که در اين فصل بسيار خوش درخشيده، در نشست خبري امروز خود گفت:« بايد از همه بازيکنان تيم ملي تشکر کنم که استقبال فوق العاده اي از من کردند. به خصوص از راموس که همواره ارتباط بسيار خوبي با او دارم. از بازگشت به تيم ملي هيجان زده ام.»

 

آلبا در مورد انريکه گفت:« انريکه مربي بسيار بزرگي است. ديگر جوان نيستم و بسيار باتجربه تر از گذشته ام. تصميم انريکه را درک کردم و به او حق دادم که بازيکنان مدنظرش را دعوت کند. مشکل خاصي با  تصميم او نداشتم و عدم حضور در تيم ملي باعث شد زمان بيشتري را با خانواده ام باشم اما نمي توانم دروغ بگويم. براي بازگشت بي تاب بودم.»

 

آلبا ادامه داد:« درست است که در روزهاي اخر انريکه در بارسا اغلب به من بازي نمي رسيد اما ابدا با او مشکلي نداشتم. هرگز بين ما بحثي در نگرفت و هيچ گونه مشکلي بين ما وجود نداشت. هميشه دوست دارم در باشگاهم يا تيم ملي در ترکيب ثابت باشم و تصور کنيد که دعوت نشدن به تيم ملي چقدر برايم ناراحت کننده بود اما هيچ کينه اي از انريکه نداشتم و ندارم. تصميم او را کاملا درک کردم. نه نيازي به عذرخواهي من بود و نه دليلي براي عذرخواهي انريکه وجود دارد.»

ارسال در: سه شنبه 22 آبان ساعت 13:35 (1397/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن