امباپه: حجم پول فوتبال شرم آور است
شماره خبر : 149128
کيليان امباپه، ستاره پاري سن ژرمن که از پردرآمدترين فوتباليست‌هاي جهان است، مدعي شد که پولي که در فوتبال جا به جا مي‌شود، شرم آور است.

ستاره 19 ساله با انتقال 180 ميليون يورويي از موناکو به پاري سن ژرمن به دومين بازيکن گرانقيمت تاريخ فوتبال تبديل شد. هم تيمي او نيمار با 222 ميليون يورو از بارسا به پاري سن ژرمن پيوست و نام خود را به عنوان گرانقيمت ترين بازيکن تاريخ به ثبت رساند. گفته مي‌شود امباپه پس از پيوستن به پاري سن ژرمن، درخواست حقوق 55 ميليون يورو در سال را داشته که توسط باشگاه رد شده است و حال مدعي شد که اين رقم از پول در فوتبال شرم آور است.

 

 

 

 

او گفت:" به نظرم اين پول ها شرم آور است، آن هم براي من که از يک خانواده نسبتا مرفه آمده ام. درست است که شرم آور است ولي فعلا اينگونه است. دنياي فوتبال اينگونه است. من نمي‌خواهم در فوتبال انقلاب کنم. من هم در اين سيستم هستم. بايد بدانيد که چطور احترام بگذاريد و در جايگاهتان بمانيد."

 

امباپه پس از جام جهاني، پاداش 439 هزار پوندي اش را به يک خيريه کمک کرد. او به خاطر سبک بازي و سن خود با پله مقايسه مي‌شود و ادامه داد:" فکر مي‌کنم اينکه اعتماد به نفس بالايي داشته باشم طبيعي است، البته که در زندگي بايد فروتني داشت."

ارسال در: سه شنبه 22 آبان ساعت 09:47 (1397/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن