بازيکن قرضي آرسنال، بهترين فوتباليست ماه بوندس‌ليگا
شماره خبر : 149127
ريس نلسون بازيکن قرضي آرسنال به درخشش در بوندس‌ليگا ادامه مي‌دهد. او در تازه‌ترين درخشش خود در آلمان به عنوان بهترين بازيکن تازه‌وارد ماه بوندس‌ليگا انتخاب شد.

ريس نلسون که از ابتداي فصل جاري به عنوان بازيکن قرضي از آرسنال به هوفنهايم آلمان آمده در هفت ديداري که تا کنون با پيراهن اين تيم به ميدان رفته 6 گل به ثمر رسانده و 7 پاس گل به هم‌تيمي‌هايش داده است. سه بازي ريس نلسون در  ماه اکتبر براي هوفنهايم و سه گل زيبايي که در اين 3 بازي به ثمر رساند باعث شد تا او از طرف سازمان بوندس‌ليگا به عنوان بهترين بازيکن تازه‌وارد ماه ليگ آلمان انتخاب شود.

 

نلسون تا کنون اکثراً به عنوان بازيکن ذخيره به ميدان رفته و زهر خود را به حريفان هوفنهايم ريخته است. او تا کنون رکورد خارق‌العاده‌ي 1 گل در هر 51 دقيقه از بازي کردنش را به ثبت رسانده است. ريس نلسون با 6 گلي که تا کنون زده در ميان بازيکنان انگليسي شاغل درليگهاي بزرگ اروپا بهترين گلزن است. او همچنين پشت سر کيلين امباپه دومين جوان زير بيست سال گلزن اروپا است.

 

آخرين گل ريس نلسون که در مقابل آگسبورگ به ثمر رسيد و پيروزي را تقديم هوفنهايم کرد گل بسيار زيبايي بود. گلي که نلسون تنها 2 دقيقه بعد از ورودش به ميدان به ثمر رساند.

 

درخشش نلسون در آلمان باعث شده خيلي‌ها اين سوال را مطرح کنند که آيا آرسنال در ماه ژانويه او را به انگليس فرا خواهد خواند، به خصوص حالا که با مصدوميت دني ولبک به نلسون به شدت نياز دارد؟ اوناي امري سرمربي آرسنال در پاسخ به اين سوال گفت:" ما در حال حاضر درباره‌ي اين موضوع صحبت نمي‌کنيم". اما امري گفت که آرسنال، ريس نلسون را به دقت زير نظر دارد. امري گفت:" از اينکه مي‌بينم اينقدر خوب بازي مي‌کند خوشحالم و به اين فکر مي‌کنم که در آينده چطور مي‌تواند به ما کمک کند".

 

مفاد قرارداد قرضي ريس نلسون که بين دو باشگاه آرسنال و هوفنهايم بسته شده فاش نشده است ولي در اکثر اين قراردادها باشگاه مادر مي‌تواند در پنجره‌هاي نقل و انتقالات، بازيکن خود را فرا بخواند. در صورتيکه هر دو باشگاه مايل باشند هم قراردهاي قرضي در هر لحظه مي‌تواند فسخ شود. يعني به احتمال زياد اگر آرسنال ريس نلسون را بخواهد به احتمال زياد مي‌تواند او را به لندن ببرد.

ارسال در: سه شنبه 22 آبان ساعت 09:32 (1397/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن