دليني: جيدون سانچو ستاره‌ي بزرگي خواهد شد
شماره خبر : 149126
توماس دليني مدافع ستاره‌ي باشگاه دورتموند مي‌گويد هم‌تيمي‌ جوانش جيدون سانچو آينده‌ي بسيار روشني در پيش دارد و بدون شک به فوتباليستي بسيار بزرگ تبديل خواهد شد.

توماس دليني براي جوان انگليسي باشگاه دورتموند در حالي آينده‌ي روشني پيش‌بيني مي‌کند که اين پديده‌ي انگليسي 18ساله‌ که خود را با پيراهن زرد و سياه دورتموند به دنياي فوتبال معرفي کرده ماه گذشته در جريان ديدار تيم ملي انگليس مقابل کرواسي در ليگ ملتهاي يوفا به عنوان بازيکن تعويضي به ميدان فرستاده شد تا اولين بازي ملي خود را تجربه کند.


جيدون سانچو همچنين براي دو بازي تيم ملي انگليس مقابل آمريکا و کرواسي که اين هفته در استاديوم ومبلي برگزار مي‌شود به تيم ملي دعوت شده است. دليني مدافع دانمارکي دورتموند مي‌گويد در اين چند ماه از نزديک با سانچو زندگي کرده و بهتر از هر کس ديگري مي‌داند که هم‌تيمي‌اش چه استعداد ناب و خارق‌العاده‌اي دارد.


دورتموند چند روز پيش بايرن مونيخ را 3-2 شکست داد تا با چهار امتياز اختلاف با تيم دوم صدرنشين بوندس‌ليگا شود و جيدون سانچو در درخشش دورتموند در اين دوره‌ي ابتداي فصل نقش بسيار مهمي داشته است. دليني که براي شرکت در بازي تيم ملي کشورش مقابل ولز که روز جمعه برگزار خواهد شد به اردوي تيم ملي دانمارک رفته به خبرنگاران گفت:" از همان اول مشخص بود که سانچو بازيکن بزرگي است".


دليني در ادامه گفت:" او با شور و شوق بازي مي‌کند و روحيه‌ي خيلي مثبتي دارد. سانچو هيچ جا مرز نمي‌بيند، او همه چيز را به عنوان فرصت مي‌بيند. اين را مي‌شود در سبک بازي او ديد. سانچو دائماً به دنبال چالش مي‌گردد و در موقعيت‌هاي تک‌ به تک و حتي يک به دو هرگز از چالش فرار نمي‌کند".

 

دانمارک براي بازي خود با ولز در نيوپورت بريتانيا اردو زده و دليني در اين شهر در ادامه‌ي پاسخ به خبرنگاران بريتانيايي درباره‌ي جيدون سانچو گفت:" من مطمئنم جيدون سانچو در آينده ستاره‌اي درخشان خواهد شد. او بسيار آرام است. در باشگاهي مثل دورتموند، بازيکنان هميشه با فشارهاي سنگيني روبرو هستند. البته شايد هم سانچو در بهترين زمان ممکن به دورتموند آمده، چون مي‌دانيد، در ابتداي فصل هيچکس از ما انتظار نداشت که امسال جامي فتح کنيم و همه مي‌گفتند دورتموند امسال بايد به فکر ساخت و پرداخته کردن يک تيم خوب باشد. جيدون فقط 18 سال دارد و در تيم ملي نبايد از او انتظار بيش از حد داشته باشيد ولي شک نکنيد که اين پسر يک روز چه براي تيم ملي شما و چه براي باشگاهش فوق‌العاده خواهد درخشيد".

 

ارسال در: سه شنبه 22 آبان ساعت 09:22 (1397/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن