عمليات ضد جاسوسي در فينال ليبرتادورس
شماره خبر : 149121
شب گذشته فينال جام ليبرتادورس بين بوکاجونيورز و ريورپلات با تساوي 2-2 خاتمه يافت.

ديداري که به فينال قرن شهره شده، جذاب، تماشايي و پرگل از آب در آمد و تمام کساني را که بازي را زنده تماشا کردند، راضي کرد.

 

بوکا که ميزبان بود، دو بار از حريف خود پيش افتاد ولي ريور توانست بازي را به تساوي بکشاند و حالا در بازي برگشت برگ برنده را در اختيار دارد. شنبه آينده در مونومنتال، ريور با يک تساوي 1-1 نيز قهرمان خواهد شد.

 

جو ورزشگاه بومبونرا مثل هميشه فوق العاده بود و هواداران بوکا از ابتدا تا انتها به تشويق تيم خود پرداختند. بر خلاف تصورات، حادثه قابل ذکري نيز در بازي اتفاق نيفتاد و همه چيز بدون جنجال چه روي سکوها و چه در ميدان مسابقه پايان يافت ولي نکته قابل ذکر و البته جنجالي به رختکن ريورپلات مربوط مي شود.

 

ساعاتي قبل از شروع بازي و ورود کاروان ريور به ورزشگاه، پليس به درخواست کنفدراسيون فوتبال آمريکاي جنوبي(کنمبول) به رختکن ريور هجوم برد. هدف، تجسس براي پيدا کردن هرگونه وسايل ارتباطي با سرمربي محروم اين باشگاه بود. مارسلو گاياردو که از سوي کنمبول 4 جلسه محروم شده، اجازه حضور روي نيمکت و هرگونه ارتباط راديويي با دستيارانش را نداشت.

شايعاتي منتشر شده بود مبني بر وجود دستگاه هايي در رختکن ريور براي ارتباط گاياردو با بازيکنان و دستياران و به همين دليل پليس اقدام به جست و جو  در ميان وسايل بازيکنان و اعضاي تدارکات ريور و حتي جعبه هاي نوشيدني موجود در رختکن کرد.

اين اتفاق با واکنش منفي باشگاه ريورپلات همراه بود. رئيس باشگاه در همين رابطه گفت که با ما مثل تبهکاران رفتار کردند اما سخنگوي کنمبول تاکيد کرد که اقدام پليس کاملا روتين بوده و در ورزشگاه مونومنتال نيز شاهدش خواهيم بود.

 

دستيار گايادرو نيز در پايان بازي ضمن اشاره به اتفاق رخ داده در رختکن، به کنايه گفت:« فکر مي‌کنم روي صندلي اي هستم که لياقتش را ندارم. مارسلو بايد اينجا مي‌نشست و او اينجا نيست به خاطر يک پنالتي ناعادلانه و من بايد جاي او را پر کنم ولي من احساس راحتي نمي‌کنم زيرا مارسلو مربي ماست و او بايد به جاي من اينجا مي‌بود. فرصت صحبت کردن با او را نداشتم، فکر مي‌کنم اينجا دستگاهي نصب شده که روي سيگنال تلفن همراه اختلال بيندازد. انگار که FBI به اينجا آمده تا مطمئن شود ارتباطي بين دو طرف ايجاد نمي‌شود. بنابراين ما نتوانستيم ارتباطي با هم داشته باشيم.»

 

 

 

ارسال در: دوشنبه 21 آبان ساعت 17:52 (1397/8/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن