مظاهري: آن مصاحبه يعني بايد از ذوب‌آهن بروم!
شماره خبر : 149120
گلر ذوبي ها معتقد است پاسخ پنج سال فعاليت او، صحبت هايي نبود که مديرعامل تيم عليه او کرد.

رشيد مظاهري را مي توان يکي از مهمترين دروازه بان هاي حاضر در فوتبال ايران دانست. گلر گچساراني فوتبال ايران يکي از دروازه‌بان‌هاي مورد نظر کارلوس کي روش در سال هاي اخير بوده و در نهايت با حضور در ليست نهايي اين مربي موفق شد افتخار حضور در جام جهاني را نيز در کارنامه خود به ثبت برساند. حالا اين گلر پس از حضور در دو اردوي قبلي، اين بار بين ساير بازيکنان قرار نگرفت تا شرايط براي او جهت رسيدن به ليست تيم ملي سخت تر از قبل شود.


از طرف ديگر امروز مديرعامل ذوبي ها در مصاحبه اي براي اولين بار در سال هاي اخير به انتقاد از اين دروازه بان تيم خود پرداخت و عنوان کرد در صورتي که او تمرکز ايستادن درون دروازه اين تيم را ندارد مي تواند از جمع سبزپوشان جدا شود. پس از انتشار اين صحبت با رشيد مظاهري به صحبت پرداختيم. گلر ذوبي ها که مغموم تر از هميشه پاسخگوي تلفن خود شد درباره اتفاقات اخير ذوب آهن و حرف هاي امروز آذري به صحبت پرداخت.


آذري مساله اي خانوادگي را رسانه اي کرد


از صبح امروز همه دوستان و آشنايانم براي من مصاحبه آقاي آذري را مي فرستند و بارها حرف هاي ايشان را در رسانه ها خواندم. واقعا نمي دانم چه بگويم، اصلا اين انتظار را نداشتم که آقاي آذري مساله اي خانوادگي را اين قدر راحت رسانه اي کرد. مگر تا به الان موضوعاتي اينچنيني در تيم ما وجود داشت؟ من پنج سال براي تيم ذوب آهن به ميدان رفتم مگر تا الان براي تيم مشکل سازي کردم؟ وقتي ايشان اين گونه در رسانه ها صحبت مي کند يک مساله درون تيمي را رسانه اي مي کند و من از مدير باتجربه اي مانند آقا سعيد تعجب مي کنم.

 


همسرم از صبح شوکه شده


همه اين سال ها يا در اردوهاي تيم ملي بودم يا به همراه ذوب آهن در بازي هاي داخلي و خارجي حضور داشتم. هر آن چيزي که بود در کنار خانواده ام نبودم. همسرم از صبح شوکه شده و مي گويد نتيجه همه اين سال ها تلاش براي ذوب آهن اين بود؟ مسلما من هم حرفي براي گفتن ندارم.


حرف هاي آذري يعني بايد از ذوب آهن بروم


با حرف هايي که آقاي آذري زدند ديگر بايد به فکر جدايي از ذوب آهن باشم. نمي دانم شايد پنج سال حضورم در اين تيم کافي باشد و تيم ديگر من را نخواهد. کاري که من بايد از اول فصل مي کردم اما اين کار را نکردم تا الان پشيمان شوم و اين اتفاقات بيفتد.


همه ديدند من با جان و دل تلاش مي کنم


من سال ها تلاش کردم و سخت در تمرين بودم تا بتوانم خودم را به سطح اول فوتبال ايران برسانم. خداراشکر مي کنم که هنوز هم به پيشرفت و رشد فکر مي کنم و به غير از حضور در تيم ملي و جام جهاني، اهداف بزرگتري دارم که قطعا به آنها خواهم رسيد. حالا مي بينم که به راحتي من را زير سوال مي برند به شدت ناراحت مي شوم. آن هم آقاي آذري که در همه اين سال ها شاهد بوده من با جان و دل در خدمت تيمم بودم.


افتخار مي کنم پيراهن ذوب را به تن داشتم


خوشبختانه در دوره اي به ذوب آهن رسيدم که اين تيم هم از افول درآمد و با هم توانستيم به افتخارات زيادي دست پيدا کنيم. دو قهرماني جام حذفي، چند دوره حضور در ليگ قهرمانان آسيا، نايب قهرماني ليگ برتر و تعدادي از عناوين انفرادي که در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا همه افتخاراتي بود که من با ذوب اهن به آنها دست پيدا کردم و به پوشيدن پيراهن اين تيم نيز افتخار مي کنم.


دست هايي در کار است تا من را در ذوب خراب کند


اما اين روزها مي بينم نيرويي به دنبال اين است تا هم من را در تيم خراب کند و هم تيم را از راهش دور کند. البته درباره خودم که مي توانم بگويم موفق شدند. وقتي مديرعامل ما تحت تاثير اتفاقات اين گونه درباره من صحبت مي کنند يعني آنها موفق شدند در تيم تفرقه به وجود بياورند. در دو بازي اخير ما چند گل خورديم که حداقل دو گل آن را من کاملا مقصر بودم. اما برويد بازبيني کنيد و ببينيد که رشيد در کدام گل ها مقصر بوده است؟ يعني در تمام گل هايي که ذوب آهن دريافت کرده من مقصر بودم که حالا اينگونه صحبت مي شود؟

 


ادعايي ندارم ذوب آهن براي شما


حالا به تمام آنهايي که به دنبال بر هم زدن اين رابطه درست و منطقي بودند مي توانم بگويم بفرماييد کل باشگاه ذوب آهن براي شما، من کسي نيستم که بخواهم ادعايي داشته باشم گردنم هم از مو نازک تر است. دلتان مي خواست من در ذوب آهن نباشم که به هدفتان رسيديد. حالا اين شما و اين تيمي که در سال هاي اخير هميشه افتخار آفريده.


زندگي برايم کنار خانواده ام معني مي دهد

 

آقاي آذري و همه مربيان من را به خوبي مي شناسند. تا کنون کوچکترين حاشيه فوتبالي و غير فوتبالي نداشتم و امکان نداشته بخواهم تيم را به دردسر بيندازم. اخلاق برايم مهم بوده و زندگي براي من در کنار همسر و فرزندانم معني مي دهد. حالا آقاي مديرعامل که من را خوب مي شناسد اي کاش اينگونه درباره من نمي گفتند که بقيه فکر کنند با چه بازيکن پرحاشيه اي روبرو هستند.


هر پيشنهادي که داشتم گفتم بايد با باشگاه صحبت کنند


در جام جهاني حضور يافتم و فکر مي کنم اشتباه هم کردم چرا که خيلي ها پس از آن نمي دانم چرا ناراحت شدند. در ابتداي فصل هم چند پيشنهاد خيلي خوب داخلي و خارجي داشتم اما به خاطر اينکه در همه اين سال ها سعي در حرفه اي بودن داشتم با هر کسي براي انتقال من به ساير تيم ها ارتباط برقرار مي کرد مي گفتم بايد با باشگاه صحبت کنيد. من به ذوب آهن متعهد هستم.


اي کاش اول فصل مي رفتم تا شخصيتم خراب نشود


حالا هم گويا به آخر خط رسيديم. يعني حرف هاي آقاي آذري اين را نشان مي دهد. همانطور که گفتم ادعايي ندارم. خدابزرگ است و قطعا مي توانم همچنان براي رسيدن به اهدافم تلاش کنم. گويا اين طور خواستند که من از ذوب آهن جدا شوم و من در برابر تقدير سر تعظيم فرود مي آورم. بهرحال همانطور که گفتم اي کاش اين اتفاق در ابتداي فصل مي افتاد تا شخصيت من خراب نشود.

ارسال در: دوشنبه 21 آبان ساعت 17:34 (1397/8/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن