ميلان 0 - 2 يوونتوس؛ با رونالدو بي رحم تر از هميشه!
شماره خبر : 149115
يوونتوس موفق شد در ديداري جنجالي 0-2 ميلان را در سن سيرو مغلوب کند.

يوونتوس در همان دقايق ابتدايي توسط ماريو مانژوکيچ به گل رسيد و در نيمه اول ايگواين يک پنالتي از دست داد تا در نهايت بيانکونري با گل دقيقه 80 رونالدو، 0-2 به پيروزي رسيده و صدرنشيني خود را تثبيت کند.

 

 

 

يوونتوس براي زدن گل اول خيلي صبور نبود و در دقيقه 8 به گل رسيد. روي ارسال ساندرو، ماريو مانژوکيچ با يک پرواز ديدني موفق شد گل اول تيمش را به ثمر برساند.

 

دقايقي بعد ماريو مانژوکيچ در موقعيتي مشابه فرصت خوبي براي زدن گل دوم هم داشت اما اين بار رومانيولي دروازه ميلان را نجات داد. در دقيقه 24 يک بار ديگر يوونتوس مي توانست به گل دوم برسد اما اين بار ضربه سر ماريو مانژوکيچ توسط دوناروما مهار شد.

 

در ادامه ميلان تلاش زيادي براي جبران گل دريافتي داشت و در دقيقه 37 صاحب يک ضربه پنالتي شد. ايگواين در محوطه پا به توپ شد اما ضربه او به دست بن عطيه برخورد کرد که داور بعد از بازبيني صحنه يک پنالتي به سود روسونري اعلام کرد.

 

 

 

گونسالو ايگواين پشت توپ قرار گرفت اما ضربه او بعد هم به دست شزني و هم ديرک دروازه برخورد کرد تا بهترين فرصت ميلان براي زدن گل تساوي از دست برود تا در نهايت نيمه نخست با برتري 0-1 ميلان به اتمام برسد.

 

در دقايق ابتدايي نيمه دوم اتفاق خاصي روي دروازه ها رخ نداد و اولين فرصت در دقيقه 55 نصيب يوونتوس شد اما ابتدا ضربه رونالدو به مدافعان ميلان برخورد کرد و در ريباند ديرک دروازه مانع باز شدن دروازه دوناروما با شوت ديبالا شد.

 

در دقيقه 66 رونالدو با يک نفوذ ديدني مي توانست گل دوم يوونتوس را به ثمر برساند اما ضربه زميني او توسط دوناروما مهار شد. در دقيقه 74 ريکارو رودريگز با يک ضربه محکم دروازه يوونتوس را تهديد کرد اما شوت او از بالاي دروازه شزني به بيرون رفت.

 

يوونتوس در دقيقه 80 به گل دوم هم رسيد. شوت کانسلو از سمت راست توسط دوناروما مهار شد و در ريباند رونالدو موفق شد با يک ضربه محکم به طاق دروازه گل دوم را نيز به ثمر برساند.

 

در دقيقه 84 گونسالو ايگواين ابتدا روي بن عطيه خطا کرده و اخطار گرفت و در ادامه به دليل اعتراض به داور با کارت دوم هم مواجه شده و اخراج شد. در ادامه جريان بازي آرام شده و نهايتا يوونتوس 0-2 در خانه ميلان به پيروزي رسيد.

ارسال در: دوشنبه 21 آبان ساعت 01:03 (1397/8/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن