تيم ملي هواپيماي اختصاصي اش را از دست داد!
شماره خبر : 149105
مالک باشگاه تراکتورسازي اعلام کرد قيد در اختيار گذاشتن هواپيماي اختصاصي براي تيم ملي فوتبال را زده است.

يکي از مسائلي که فدراسيون فوتبال قبل از جام جهاني روي آن مانور زيادي داد و به مذاق کارلوس کي روش هم خوش آمد اختصاص هواپيماي اختصاصي به ملي پوشان براي سفر به روسيه و سفرهاي بين شهري در اين کشور بود. اين کار در گذشته نيز بارها از سوي محمدرضا زنوزي مالک باشگاه تراکتورسازي و هواپيمايي آتا انجام شده اما در طول جام جهاني با توجه به راحتي بازيکنان تيم ملي براي انجام سفرهاي بين شهري نمود بيشتري داشت و فدراسيون نشينان بابت اقدامي که زنوزي انجام داده بود چندين بار از او تقدير و تشکر کردند.


حالا اما در شرايطي که تيم ملي کمتر از دوماه ديگر بايد در جام ملت هاي آسيا در کشور امارات شرکت کند، مالک تراکتورسازي اعلام مي کند که ديگر قصد ندارد هواپيما در اختيار کي روش و شاگردانش قرار بدهد.


بعد از دلخوري اوليه اي که مالک تراکتورسازي پيدا کرد و هلدينگ او به حرف و حديث ها درباره ارتباطات پنهاني زنوزي با فدراسيون فوتبال واکنش نشان داد حالا مالک آتا و تراکتورسازي ظاهرا تصميم قطعي خود درباره عدم همکاري با تيم ملي را براي در اختيار گذاشتن هواپيما گرفته است.


زنوزي از برخي حرف و حديث ها در محافل فوتبالي از سوي مديران و سرمربيان ليگ برتري بابت ارتباطات مخفيانه با فدراسيون فوتبال دلخور است و براي اينکه نمي خواهد اين شائبه ها ادامه داشته باشد قيد همکاري با فدراسيون فوتبال و تيم ملي را زده است.


او در اين باره به خبرنگار "روزنامه نود" گفت: «ما همواره بدون هيچ چشمداشتي هواپيماي اختصاصي در اختيار تيم ملي گذاشتيم و با اين کار سعي کرديم خدمتي به تيم ملي عزيز مان انجام دهيم. اما برخي آدم هايي که فوتبالي هم هستند و البته قسمتي از جامعه هواداري در تيم هاي رقيب را تشکيل مي دهند  و نام بزرگي هم دارند هرجا نشستند، گفتند به واسطه کاري که ما براي تيم ملي انجام داديم، همه چيز از سوي فدراسيون براي قهرماني تراکتورسازي در ليگ برتر مهيا شده است و فدراسيون مي خواهد امسال تراکتور را قهرمان کند. اين حرف ناجوانمردانه ترين صحبتي است که مي شود درباره ما زد.»


وي ادامه داد: «بنده هيچ نيتي جز خدمت به تيم ملي نداشتم. در اين شرايط انتظار ما اين بود که فدراسيون فوتبال و وزارت ورزش بابت عکسي که در فضاي مجازي منتشر شد و گفتند ما با اين کار مي خواهيم ارتباطات مخفيانه اي با مسئولان ورزش داشته باشيم، واکنشي نشان دهند اما هيچ اتفاقي نيفتاد و در نهايت خود ما مجبور شديم نسبت به اين مساله واکنش داشته و بيانيه اي را منتشر کنيم.»


زنوزي همچنين گفت: «من فعلا به اين نتيجه رسيدم براي اينکه بحث ها ادامه نداشته باشد و خاطر برخي افراد پريشان نشود، موضوع در اختيار گذاشتن هواپيما براي تيم ملي را منتفي کنم. با وجود اينکه فدراسيون براي دادن هواپيما درخواست داده اما من گفته ام فعلا هواپيما در اختيار تيم ملي نگذارند چراکه فکر مي کنم حق ما و اعتبار ما در اين مساله کاملا خدشه دار شده است. لازم است تاکيد کنم تراکتورسازي طوري بسته شده که براي قهرماني در ليگ برتر نيازي به مسائل اينچنيني و پشت پرده نداشته باشد. ضمن اينکه ما انشالله با حمايت هواداران و همت کادر فني و بازيکنان با اقتدار جشن قهرماني ميگيريم.»


اين در شرايطي است که کارلوس کي روش از گذشته رابطه خوبي با محمدرضا زنوزي داشته است و حتي يکي، دو بار در سفر به تبريز با مالک تراکتورسازي ديدارهايي داشته است وهمين رابطه خوب ممکن است سبب جلب رضايت دوباره زنوزي شود. حال بايد ديد آيا کي روش مي تواند دلخوري زنوزي را از فضاي موجود از بين ببرد و او را راضي به دادن هواپيما به تيم ملي براي جام ملت هاي آسيا کند يا خير.

ارسال در: يکشنبه 20 آبان ساعت 14:00 (1397/8/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن