دوئل هاي شمال – جنوب؛ نبرد فرار از انتهاي جدول
شماره خبر : 149046
تيم هاي اهوازي ليگ برتر در اين هفته بازي هاي حساسي را مقابل حريفان شمالي خود انجام مي دهند.

رقابت هاي ليگ برتر از روز جمعه وارد هفته دوازدهم خود مي شود. در اين هفته بازي هاي مهمي انجام مي شود که از جمله آنها مي توان به دو بازي تيم هاي جنوبي با رقيبان شمالي اشاره کرد.


روز جمعه در قائمشهر استان مازندران تيم هاي نساجي و استقلال خوزستان به مصاف يکديگر مي روند. نساجي پس از صعود شيرين به ليگ برتر هنوز نتوانسته فرم خوبي را به دست آورد و تا اينجا تنها 8 امتياز از حريفان ليگ برتري خود دشت کرده است. اين تيم اميدوار است که در بازي بسيار حساس با همسايه جدولي خود بتواند کمي از منطقه سقوط فاصله بگيرد. آبي هاي اهواز با 10 امتياز در رده سيزدهم و يک پله بالاتر از نساجي قرار دارند. آنها هم اگرچه در اوايل فصل تحسين اهالي فوتبال را به خاطر برخي از نمايش هايشان برانگيخته بودند، اما چند هفته اي است با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم مي کنند و هنوز به شرايط مناسب باز نگشته اند.


ديگر نبرد شمالي – جنوبي اين هفته ليگ را تيم هاي فولاد و سپيدرود در اهواز برگزار مي کنند. فولاد خوزستان که به شکل غير قابل باوري در رتبه دوازدهم جدول قرار گرفته و با ميانگين يک امتياز از هر بازي، فصل ضعيفي را سپري مي کند، نياز مبرمي به سه امتياز بازي مقابل حريف انتهاي جدولي خود دارد. تيم فولاد از زمان تعويض مربي خود هنوز طعم پيروزي در ليگ را نچشيده و ايلي استن – که احتمال برکناري اش زياد به نظر مي رسد – به دنبال اين است که حداقل يک برد در ليگ براي فولاد به دست آورد.

در سمت مقابل، شاگردان علي کريمي در رشت موفق شدند اولين برد فصل خود را در هفته يازدهم به دست آورند و به امتياز 6 برسند. آنها چشم به اين بازي مهم با فولاد دارند تا با کسب امتياز لازم و البته لغزش تيم هاي نفت مسجد سليمان و نساجي، بتوانند خود را از رتبه آخر جدا کنند.

اين دو بازي به همراه دربي استان خوزستان بين تيم هاي صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سليمان مي توانند معادلات انتهاي جدول و رتبه هاي دورقمي را تا حدود زيادي عوض کنند.

ارسال در: چهارشنبه 16 آبان ساعت 20:19 (1397/8/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن