سيدجلال با پرسپوليس به لادسيما مي رسد؟
شماره خبر : 149044
سيدجلال حسيني کاپيتان تيم پرسپوليس تهران تاکنون 8 جام قهرماني کسب کرده و اميدوار است تا پايان فصل تعداد قهرماني هايش را دو رقمي کند.

حسيني يکي از پرافتخارترين بازيکنان فوتبال است؛ او با پرسپوليس، سپاهان و سايپا بارها موفق به کسب جام قهرماني در مسابقات مختلف شده و در هر سه تيم نيز مهره اي تاثيرگذار بوده است و شايد قهرماني بدون او دور از دسترس باشد.

 

اولين قهرماني سيدجلال در فوتبال ايران فصل 85-86 رقم خورد؛ جايي که حسيني در تيم علي دايي موفق به قهرماني شد و پس از آن هم در مسابقات آسيايي عملکرد خوبي با پيراهن نارنجي سايپا داشت.

 

او سپس به سپاهان اصفهان پيوست و سه فصل متوالي با اين تيم به قهرماني ليگ ايران دست يافت و پس از آن راهي پرسپوليس شد. حسيني در اولين فصل با پرسپوليس، به نايب قهرماني جام حذفي رسيد و سپس در ليگ به اين مقام رسيد.

 

او در ليگ شانزدهم بار ديگر به پرسپوليس بازگشت و با هدايت برانکو ايوانکوويچ و با بازوبند کاپيتاني، دو سال متوالي قهرماني در ليگ و سوپرجام را تجربه کرد تا شمار قهرماني‌هايش به عدد 8 برسد.

 

شايد اگر زمان حضور سيدجلال در سپاهان، مسابقه سوپرجام برگزار مي شد، اکنون تعداد قهرماني هاي او به بالاي 10 مي رسيد؛ اما اين اتفاق نيفتاد تا کاپيتان تيم پرسپوليس براي تجربه ده قهرماني در فوتبال حرفه اي ايران، اميدوار به پيروزي پرگل مقابل کاشيما آنتلرز و فتح ليگ هجدهم باشد.

 

البته در اين بين، شايد سورپرايزي نظير دعوت به تيم ملي براي جام ملت‌ها، باعث شود تا مدافع شماره 4 فوتبال ايران خيلي زودتر به دهمين قهرماني‌اش برسد و البته باعث شود تيم ملي ايران نيز پس از نزديک به نيم قرن قهرمان آسيا گردد.

 

ارسال در: چهارشنبه 16 آبان ساعت 19:58 (1397/8/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن