آلگري: رونالدو مقابل يونايتد گلزني خواهد کرد
شماره خبر : 149040
مکس آلگري، سرمربي يوونتوس، پيش از تقابل تيمش با منچستريونايتد در چمپيونزليگ مدعي شد که رونالدو مقابل تيم سابقش گلزني خواهد کرد.

دو تيم يوونتوس و منچستريونايتد، امروز ديدار برگشت مرحله گروهي چمپيونزليگ را در ورزشگاه آليانز شهر تورين برگزار خواهند کرد. شاگردان آلگري در ديدار رفت با تک گل ديبالا به پيروزي رسيدند و حالا در خانه انتظار حريف را مي‌کشند. در حاليکه در ديدار رفت رونالدو موفق به گلزني براي تيمش نشد، آلگري حتم داد که او امروز گلزني خواهد کرد.

 

 

 

سرمربي ايتاليايي گفت:" مطمئنم که رونالدو روز چهارشنبه گلزني خواهد کرد. در بازي اول و دوممان در چمپيونزليگ بازي نکرد و تنها يک بازي براي ما انجام داد و توانست يک پاس گل ارسال کند."

 

آلگري درباره شرايط مصدومان تيمش گفت:" من در نشريات خواندم که 11 بازيکن ما مصدوم هستند و 1 نفر هم فوت شده است! اين ها حقيقت ندارد. ما دو مصدوم داريم و اميدوارم برناردسکي مقابل مشکلي نداشته باشد. در مورد باقي بازيکنان، بايد بگويم که مانژوکيچ و خديرا آماده هستند. مقابل يونايتد اين فرصت را داريم که به اولين هدف فصلمان يعني صعود از مرحله گروهي دست پيدا کنيم. بايد سعي کنيم که در تمام بازي ها در فرم خوبي باشيم و شرايط را بهبود ببخشيم."

ارسال در: چهارشنبه 16 آبان ساعت 11:30 (1397/8/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن