اسلامي بازي با سپاهان را جبران کرد
شماره خبر : 149036
مهدي اسلامي در ديدار برابر مس رفسنجان با مهار پنالتي، تيمش را به صدر جدول ليگ يک فرستاد.

شکست مس کرمان مقابل سپاهان در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي تحت الشعاع حضور مهدي اسلامي گلر مسي ها قرار گرفت که با تصميم نادر دست نشان در دقيقه 120 جايگزين آرمان شهدادنژاد شد، که روز خوبي را پشت سر گذاشته بود.

 

مهدي اسلامي اما در ضربات پنالتي موفق عمل نکرد و نتوانست هيچ يک از 8 پنالتي زده شده توسط سپاهاني ها را در ماراتن اين ضربات ميان بازيکنان دو تيم مهار کند و در نهايت هم خودش پنالتي هشتم مس را زد که نيازمند گلر سپاهاني ها، ضربه همتايش را مهار کرد تا روز تلخي براي مهدي اسلامي در ورزشگاه باهنر کرمان رقم بخورد.

 

نادر دست نشان در مصاحبه پس از بازي گفت، اگر ده بار ديگر هم اين اتفاق بيافتد، باز هم تصميم خود را تکرار مي کند، چرا که مهدي اسلامي در تمرينات نشان داده، گلر بهتري در ضربات پنالتي نسبت به شهدادنژاد است.

 

امروز مسي ها در ديدار معوقه هفته يازدهم خود در دربي کرمان به مصاف مس رفسنجان رفتند که اين بازي در پايان با يک گل به سود شاگردان نادر دست نشان خاتمه يافت و آنها موفق شدند، پس از چند هفته جاي گل گهر را در صدر جدول بگيرند.

 

اما مهم ترين اتفاق اين مسابقه در دقيقه 83 رخ داد که داور به سود مس رفسنجان اعلام پنالتي کرد و مهدي اسلامي که با اعتماد دوباره دست نشان در ترکيب اصلي قرار گرفته بود، موفق شد به خوبي دست بازيکن حريف را بخواند و شوت او را مهار کند تا نقش ويژه اي در رسيدن تيمش به صدر جدول داشته باشد و به نوعي اتفاقات تلخ ديدار برابر سپاهان را به دست فراموشي بسپارد.

 

مس کرمان در پايان هفته يازدهم ليگ يک با 22 امتياز رتبه اول را در اختيار گرفته و رتبه هاي دوم و سوم به ترتيب در اختيار گل گهر سيرجان و شاهين شهرداري بوشهر است که 21 و20 امتياز کسب کرده اند.

ارسال در: سه شنبه 15 آبان ساعت 18:37 (1397/8/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن