قرعه‌کشي براي اهداي پيراهن انصاري‌فرد(عکس)
شماره خبر : 149027
باشگاه ناتينگهام فارست انگليس اقدام به قرعه‌کشي براي اهداي پيراهن ملي پوش ايراني خود کرده است.

کريم انصاري‌فرد که دو روز قبل با باشگاه ناتينگهام فارست قرارداد بست و تيم جديدش در اين فصل را تعيين کرد، عصر روز شنبه در ديدار هفته شانزدهم تيمش در چمپيونشيپ انگليس به ميدان رفت و براي دقايقي مقابل شفيلد يونايتد بازي کرد.

 

انصاري‌فرد که فصل گذشته 26 بار براي المپياکوس يونان به ميدان رفت و با 17 گل زده، در رده دوم جدول برترين گلزنان سوپر ليگ يونان قرار گرفت، با گذشت سه ماه و نيم از شروع مسابقات فصل جديد باشگاه خود را مشخص نکرده بود که اکنون با ناتينگهام فارست قرارداد بست تا در آستانه جام ملت‌هاي آسيا شرايط بدني مطلوبي پيدا کند.

 

شماره 10 تيم ملي ايران که در جام جهاني روسيه نيز مقابل پرتغال موفق به گلزني شد، حالا با حضور در چمپيونشيپ اميدوار به درخشش در ناتينگهام فارست است تا بتواند عملکرد درخشان فصل قبل خود در سوپر ليگ يونان را تکرار کند.

 

کريم انصاري‌فرد پس از عقد قرارداد با باشگاه ناتينگهام فارست، در ليست ديدار برابر شفيلد يونايتد قرار گرفت و در دومين دقيقه وقت‌هاي تلف شده جانشين لوئيس گرابان، زننده گل پيروزي‌بخش تيمش شد که نکته جالب توجه علاوه بر بازي او، شماره پيراهن مهاجم ملي پوش ايراني بود.

 

 

انصاري‌فرد که فصل قبل با پيراهن شماره 17 در المپياکوس بازي مي‌کرد و در تيم ملي ايران نيز شماره لباس 10 را بر تن مي‌کند، در ناتينگهام فارست با شماره پيراهن ?? مقابل شفيلد يونايتد به ميدان رفت و نخستين بازي رسمي خود در فصل جديد را انجام داد.

 

امروز هم باشگاه ناتينگهام فارست با انتشار تصوير پيراهن شماره 37 انصاري‌فرد در فضاي مجازي، عنوان کرد هر فردي صفحه اين باشگاه را دنبال کرده و پست مربوطه را بپسندد، اين لباس را به قيد قرعه به يکي از کاربران‌اش هديه خواهد داد.

 

 

انصاري‌فرد نيز پس از انجام نخستين بازي براي ناتينگهام فارست در پيامي نوشت:


«امروز بلافاصله پس از پيوستن به ناتينگهام فارست، اولين بازي‌ام را هم انجام دادم. از اين بابت خدا را شکر مي‌کنم. خصوصاً که پيروز شديم و در جدول، وضعيت مناسبي براي صعود به ليگ برتر داريم. در دو ماه گذشته، پيشنهاداتي از ساير ليگهاي خوب اروپايي داشتم اما ترجيح دادم در انگليس بمانم. من اين تيم، اين ليگ و اين فوتبال عالي را در اين محيط بي نظير دوست دارم. افتخار مي‌کنم که عضوي از مجموعه يکي از قديمي‌ترين باشگاههاي دنيا شده‌ام که دو بار قهرمان اروپا شده. با تمام انگيزه، براي تيمم به ميدان خواهم رفت تا با پيشرفت و موفقيت، خوشحالتان کنم.»

 

ارسال در: دوشنبه 14 آبان ساعت 21:51 (1397/8/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن