تبريزي‌ها مقابل استقلال، ماشين‌سازي را تنها نگذارند
شماره خبر : 149007
مهاجم گلزن‌ ماشين سازان مي‌گويد بازي فردا به علت مصدوميت نمي تواند تيمش را همراهي کند اما تيمشان دنبال 3 امتياز بازي خواهد بود.

پيمان بابايي مهاجم گلزن سبزقباها در گفت و گو با ورزش سه راجع به باخت تيمشان در جام حذفي گفت: به نظرم هر تيمي به باخت هم نياز دارد تا بتواند شرايط ايده آل خود را پيدا کند. باشگاه هدفش قهرماني در جام حذفي بود که متاسفانه مقابل داماش شکست خورديم و حذف شديم. هر باختي نکته مثبتي هم دارد و به تيم اين تلنگر را مي زند تا بتواند خودش را جمع و جور کند و بازي بعدي جبران کند.

 

وي درخصوص بازي استقلال هم عنوان کرد: استقلال هم در جام حذفي شکست خورد و الان تمام تلاش خود را در ليگ برتر به کار خواهد گرفت بنابراين هر دوتيم بازي سختي دارند و به نظرم بازي فردا براي هردو 6 امتيازي است. تيم ما اين هفته تمرينات خوبي داشته و باوجود اينکه بازي قبلي نتيجه خوبي نگرفتيم ولي بچه ها روحيه بالايي براي بازي فردا دارند و انشاالله که بتوانيم برنده بازي هم باشيم.

 

بابايي درخصوص مصدومان ماشين سازي که خودش هم يکي از آن هاست نيز گفت: من امروز با تيم تمرين کردم ولي نزديک به 40 روز است که مصدومم . با اينکه با تيم تمرين کردم ولي فکر نمي کنم به بازي فردا برسم. 2 مصدوم ديگر هم داريم که هنوز مشخص نيست مي توانند بازي فردا باشند يا نه. در کل همه بچه ها آماده هستند تا فردا يک بازي خوب داشته باشيم و با 3 امتياز زمين مسابقه را ترک کنيم.

 

او در پايان راجع به هوادارن تيمشان نيز اظهار داشت: ما هرچه داريم از هوادار داريم و هوادار نباشد ما هم نيستيم. شرمنده هوادارانمان هستيم ولي اميدوارم فردا بيايند و ما را حمايت کنند. انشالله از بازي فردا حمايت هاي خود را بيشتر و پرشورتر کنند و ما هم سعي مي کنيم بهتر و بهتر باشيم تا هواداران واقعي ماشين سازي را که کم‌ هم‌ نيستند خوشحال کنيم. هواداران سرمايه ورزش هستند، دست تک تکشان را مي بوسم و اميدوارم فردا با انگيزه اي که از حضور آن ها مي گيريم، 3 امتياز بازي را مال خود کنيم.

ارسال در: يکشنبه 13 آبان ساعت 17:16 (1397/8/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن