اينستاگرام وحشتناک سعيد معروف!
شماره خبر : 148827
اين خبري بود که حتي اخبار داغ فوتبالي را پشت سر مي‌گذاشت؛ پستي از سعيد معروف کاپيتان تيم ملي واليبال روي اينستاگرامش با ادبياتي عجيب و بسيار تند عليه رييس فدراسيون واليبال.

 ماجرا از کمي زودتر آغاز شده بود، زماني که عصر روز گذشته و در بحبوحه مسابقات جهاني کشتي خبر استعفاي امير خوش‌خبر سرپرست تيم ملي واليبال به صورت رسمي از سوي اين فدراسيون منتشر شد. خبري که مشخص بود انتشارش بدون ترکش باقي نخواهد ماند؛ به خصوص که ضيايي رييس فدراسيون واليبال پس از نتايج تيم ملي در رقابت هاي جهاني و همچنين به تصويب رسيدن قانون بازنشستگان موقعيت تضعيف شده تري نسبت به گذشته دارد.


خوش خبر بعد از انتشار اين خبر شخصا اولين واکنش را به آن نشان داد و اعلام کرد از سوي فدراسيون واليبال وادار به کناره گيري شده است. شايد تغيير پست سرپرستي تيم ملي واليبال اساسا خبر آنقدر پراهميتي نباشد؛ اما همه واليبالي ها مي دانند موضوع درباره امير خوش خبر متفاوت است. او که سال ها قبل از سوي وزارت ورزش براي کار در فدراسيون واليبال مامور شده، روابط بسيار نزديکي با تني چند از ستاره هاي تيم ملي واليبال برقرار کرده است. بازيکناني مثل سعيد معروف و محمد موسوي که البته نفر دوم هنوز واکنشي نسبت به اين خبر نشان نداده است.


با اينکه چند بازيکن براي خوش‌خبر بدون کنايه در صفحات شخصي خود آرزوي موفقيت کردند، سعيد معروف به عنوان کاپيتان انتقاد تندي را نسبت به فدراسيون واليبال و احمد ضيايي در صفحه اينستاگرامش مطرح کرد.


«چند وقت پيش فکر ميکردم که يه سرى اتفاقا داره ميوفته که نه تنها ترمز واليبال کشيده شه بلکه بايد سرعت پسرفتش بيشتر از پيشرفتش باشه.امروز خبري شنيدم که تاييد کرد بازم درست فکر ميکردم.کسى رو گذاشتن تو راس کار که سرعت تخريبش خوب باشه و اصلأ نفهمه چيکار داره ميکنه.اصلأ اين ادم شعور درک مسائل رو نداره نه به دليل اينکه زبان واليبال سخت باشه يا من خيلى پيچيده حرف زده باشم نه,فقط قدرت فهمش رو نداره.سکوت کرديم که قبل بازيهاى اسيايى و جام جهاني تيم ضربه نخوره ولى بعد اين همه ندانم کارى،برکنارى سرپرست تيم بدترين اتفاق ممکن بود.اميدوارم قبل از اينکه داستان ملا نصرالدين و حيوون روى پشت بوم خونش تکرار بشه، وزارت محترم ورزش سريعأ قانون بازنشسته هارو اجرا کنه که اين اقا فکر نکنه هر کارى دلش بخواد ميتونه بکنه.به اميد روزى که ديگه ادمهاى نا لايق رو تو پست رياست نبينيم.»

 


سعيد معروف در پست خود اشاره‌اي به کنار رفتن امير خوش خبر نکرده، اما به نظر مي رسد بهانه اصلي براي اين انتقاد تند استعفاي سرپرست تيم ملي بوده است؛ فردي که تاريخ نشان مي دهد به نوعي خط قرمز کاپيتان تيم ملي است.


اگر کمي به گذشته برگرديم، يادمان مي‌آيد که سعيد معروف به خاطر رابطه دوستانه با امير خوش خبر شديدا از او حمايت کرده و مهمترين نمونه هم به المپيک 2016 برمي‌گردد؛ جايي که کاپيتان تيم ملي به همراه محمد موسوي و شهرام محمودي حاضر نشدند در اعتراض به غيبت نام خوش خبر در ليست افتتاحيه به اين مراسم پاي بگذارند.


بخش توهين آميزتر پست اينستاگرامي معروف مربوط به کنايه اي است که او با لفظ ملانصرالدين و حيوون روي پشت بام خانه اش به آن اشاره کرده است! حکايتي قديمي که مطرح شدن آن از سوي معروف بيانيه او را ترسناک‌تر کرده است. اين حکايت به صورت کنايه اي به بالا رفتن افراد بي ارزش و ترک نکردن سمت يا صندلي جديد از سوي آنها اشاره مي کند که نتيجه اي خسارت بار به همراه خواهد داشت.


به نظر مي رسد کاپيتان تيم ملي که هم اکنون در ايتاليا به سر مي‌برد، به صورت کنايه کمک داورزني به ضيايي را براي قرار گرفتن در راس فدراسيون دست مايه قرار داده؛ 2 مسئولي که حالا گفته مي شود رابطه صميمانه قبلي را با هم ندارند و حتي به خاطر اجراي قانون بازنشستگي با هم اختلاف پيدا کرده اند.
البته اظهارات تند معروف عليه احمد ضيايي در شبکه‌هاي اجتماعي و فضاي مجازي انتقادهاي زيادي را هم در پي داشته است. خيلي‌ها معتقدند بازيکن تيم ملي هر چقدر هم بزرگ و باتجربه باشد، نمي تواند در حوزه اختيارات رييس فدراسيون ورود کند و به خاطر کنار رفتن سرپرست تيم ملي به اين شکل پست انتقادي منتشر کند.


سعيد معروف که از ابتدا هم رابطه خوبي با ضيايي بعد از حضورش در راس فدراسيون نداشته، با ادبياتي تند به صورت مشخص از پايان کار او صحبت کرده و از وزارت ورزش خواسته تا به ماجرا ورود کند.


با توجه به اينکه پست سعيد معروف در ساعات پاياني روز گذشته منتشر شده، فدراسيون واليبال با آغاز روز کاري خود همچنان به اين جملات واکنش نشان نداده است؛ اما انتظار مي رود ضيايي حتي اگر درگير قانون بازنشستگي و جدا افتادن از سمت سازمان خود باشد، براي حفظ ارکان انضباطي خود دست به اقدامي درخور بزند.

 

ارسال در: سه شنبه 1 آبان ساعت 18:48 (1397/8/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن