تغيير ” برانکو ” در ترکيب ” پرسپوليس ” براي بازي با السد مشخص شد
شماره خبر : 148804
سيامک نعمتي دوباره دفاع راست پرسپوليس مي‌شود

پرسپوليس سه‌شنبه در مهم‌ترين ديدار چندسال اخير خود بايد به مصاف السد برود . سرخپوشان که در ديدار رفت با نمايش يک بازي منطقي توانستند با يک گل برابر نماينده قطر پيروز شوند و حالا تا رسيدن به فينال ليگ قهرمانان تنها يک بازي فاصله دارند. در چند روز گذشته اما چند اتفاق باعث شد که برانکو به‌شدت براي تيم خود نگران باشد. اميد عاليشاه در بازي برابر السد به‌شدت آسيب ديد و جاي خود را به بازيکن ديگري داد. بشار رسن هم بعد از حضور در تيم ملي عراق با خبر فوت مادر خود روبه‌رو شد و به همين دليل از عربستان راهي عراق شد تا در مراسم خاکسپاري مادر خود حضور پيدا کند. در بازي روز پنجشنبه سرخپوشان برابر نود اروميه هم کتف کمال يک‌بار ديگر با دررفتگي روبه‌رو شد تا با اين شرايط سرمربي سرخپوشان حسابي نگران وضعيت تيم خود شود.

با اين حال در روزهاي گذشته عاليشاه با تمريناتي که زيرنظر پزشکان تيم انجام داد توانست خود را به تمرينات گروهي برساند. کمال هم پنجشنبه‌شب کتف خود را جا انداخت تا مشکلي براي بازي کردن نداشته باشد. از طرفي روز گذشته بشار رسن هم در تمرينات پرسپوليس شرکت کرد و با ساير بازيکنان به تمرين پرداخت تا حالا برانکو در آستانه بازي برابر السد تمامي نفرات خود را براي اين بازي در اختيار داشته باشد.

نعمتي دوباره دفاع راست مي‌شود

پرسپوليس در شرايطي برابر السد بازي خواهد کرد که در اين بازي حسين ماهيني تنها غايب سرخپوشان خواهد بود. برانکو در بازي‌هاي ليگ اما شجاع خليل‌زاده را به دفاع راست مي‌برد و انصاري در کنار سيدجلال 2دفاع مياني را تشکيل مي‌دادند و شايان مصلح در دفاع چپ به پرسپوليس کمک مي‌کرد. اما در بازي رفت برابر السد سرمربي پرسپوليس در نبود انصاري از سيامک نعمتي در پست دفاع راست استفاده کرد که اتفاقا اين بازيکن در اين پست به‌خوبي جواب داد. برانکو حالا دوباره مي‌خواهد از سيامک در اين پست استفاده کند و با بازگشت انصاري اين بازيکن در دفاع چپ بازي و شجاع و سيدجلال هم در دفاع وسط برابر السد احتمالا بازي خواهند کرد؛ به‌خصوص اينکه سيامک نعمتي در مقايسه با شجاع حداقل سانترهاي بهتري هم دارد!

ارسال در: يکشنبه 29 مهر ساعت 08:51 (1397/7/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن