خبر خوش برانکو براي هواداران پرسپوليس در استانه ديدار با السد
شماره خبر : 148797
برانکو: کاميابي نيا با يک دست برايمان بازي مي کند

برانکو ايوانکوويچ سرمربي تيم پرسپوليس پس از انجام آخرين تمرين در حضور رسانه ها پيش از بازي با السد در جمع خبرنگاران حاضر شد و پاسخگوي سوالات آن ها بود. او در ابتدا به حساسيت اين مسابقه اشاره کرد و گفت:

شايد مهم ترين بازي در ده سال و بيشتر از 10 سال اخير باشد. يک فرصت بسيار خوب براي بازيکنانمان که بتوانند به فينال ليگ قهرمانان برسند.

برانکو ايوانکوويچ به انتظارات هواداران از تيم هم اشاره کرد و اظهار داشت:

کاملا مي دانيم که چه انتظاراتي از ما وجود دارد. مطمئنم که هواداران استاديوم را کامل پر خواهند کرد. همه انتظار دارند که آنها را خوشحال کنيم؛ ولي مي دانيم که کارمان خيلي سخت خواهد بود؛ چون ما نيمه اول را در دوحه گذرانديم. هر چهار تيمي که به نيمه نهايي رسيدند واقعا کيفيتشان بسيار بالا است. يک سختي ديگر کار ما اين است که السد چيزي براي از دست دادن ندارد. آنها تيمي هستند که هر تيمي در آسيا را مي توانند ببرند. ديديد مقابل استقلال چطور بازي کردند. آن چيزي که ما مطمئن هستيم اين است که بازي سختي در انتظار ما است.

برانکو ايوانکوويچ سرمربي سرخ ها در پاسخ به سوالي راجع به عملکرد بازيکنان و همچنين حضور هواداران هم توضيح داد:

به بازيکنانم اعتماد دارم به تمرکزشان، به نظم آنها ايمان داريم. من قبل از هر چيز مي خواهم از هواداران بخاطر تمام حمايتي که کردند تشکر کنم براي تمام حمايت هاي آنها در چهل سال اخير. واقعا ميگويم که يار دوازدهم ما خواهند بود. استاديوم پر خواهد شد و من خيالم از اين بابت راحت است. از اين بابت طبيعي است که ما به دنبال برد و راه يابي به فينال هستيم.

برانکو در ادامه به فشار روي بازيکنان پرسپوليس پرداخت و گفت:

من قبلا هم گفتم که همه ما را در فينال مي بينند نه قهرمان آسيا فقط که قهرمان دنيا هم مي دانند. ما اين ها را مي دانيم. اين فشاري است که حتي از خانواده ها به بچه ها مي آيد؛ از باشگاه، رسانه ها و ازطرف هواداران هم هست. اين ها به هرحال به وجود دارد و نمي توانيم از آن فرار کنيم؛ اما من به بازيکنانم اعتماد دارم. ميدانم باهوش، عاقل و متمرکز هستند. مي دانند که هنوز هيچ کاري نکرديم و تازه نيمه اول بود. در فوتبال مي دانيد که چقدر همه چيز سريع عوض مي شود ولي خب به بازيکنانم بيش ازهمه اعتماد دارم.

برانکو ايوانکوويچ بار ديگر به قدرت السد اشاره کرد و تصريح کرد:

من گفتم السد تيمي است که هر تيمي را ميتواند ببرد و همين طور گفتم مقابل استقلال خيلي قاطعانه بازي کردند و بردند. شکي در اين نيست که آنها با ژاوي و گابي که پانزده سال در اين جو بازي کردند بسيار باتجربه هستند. جو هواداران براي آنها مشکل ساز نخواهد شد؛ اما مهم اين است که هواداران از تيم ما حمايت خواهند کرد و اين هواداري شامل تيم من خواهد شد.

برانکو ايوانکوويچ در پاسخ به اين سوال که آيا کاميابي نيا بازي خواهد کرد يا خير گفت:

بله کمال بازي خواهد کرد، کمال اگه لازم باشد يک دستي هم بازي خواهد کرد، اميد در ليست خواهد بود ولي صد در صد هنوز آماده نيست اما اگر نياز شد استفاده مي‌کنيم. ربيع‌خواه روي نيمکت خواهد بود. فعلا فقط ماهيني مصدوم است و قطعا نيست.

برانکو در پايان با مقايسه شرايط نيمه نهايي پارسال و امسال، گفت:

پارسال از بازي اول خيلي نتيجه بدي داشتيم و مي دانيد که پارسال بازي با الهلال چقدر وضعيت سختي داشتيم. بازي هايمان نشان داد که ما و السد در يک سطح هستيم البته کارمان خيلي سخت خواهد بود و بايد تمرکز و سماجت در کار داشته باشيم. همه‌ي اين وقايع نشان مي دهد چه گروه سختي داشتيم که از همان گروهي که بوديم با السد آمديم به نيمه نهايي درست مانند سال گذشته با الهلال. نشان داديم که واقعا مقابل همه مي توانيم بازي کنيم و هيچ تيمي در آسيا بهتر از ما نيست ولي ببينيد فوتبال چيست که بازي رفت با الدحيل، حريف موقعيت ايجاد نکرد ولي گل زد.

ارسال در: شنبه 28 مهر ساعت 16:46 (1397/7/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن