رئال مادريد 1_2 لوانته؛ شرم آور مثل لوپتگي، زجر آور مثل رئال مادريد
شماره خبر : 148796
رئال مادريد در ديداري خانگي برابر لوانته شکست خورد.

هفته نهم لاليگاي اسپانيا با ديدار رئال مادريد و لوانته پيگيري شد که در اين ديدار رئال مادريد بار ديگر با ارائه نمايش اسفبار تن به شکست داد.

 

ترکيب ابتدايي دو تيم به اين شرح بود.

 

رئال مادريد

کورتوا، راموس، واران، اودريوزولا، مارسلو، کاسميرو، مودريچ، آسنسيو، ايسکو، لوکاس وازکز، ماريانو


لوانته

اوير، تونو گارسيا، راجر، باردي، مورالس، پوستيگو، روکينا، کاباکو، جيسون، کامپانا
 

رئال مادريد مطابق انتظار بازي را با همان تاکتيک هاي پيش پا افتاده و پاس دادن هاي بي دليل در ميانه ميدان آغاز کرد. لوپتگي رکورد 100% تعيير ترکيب در هر ديدار را حفظ کرد تا رکورد هاي جاودانه خود در اين باشگاه را حفظ کند. لوانته توپ و ميدان را در اختيار گرفت و خيلي زود در دقيقه 6 با گل مورالس 1-0 پيش افتاد. اين گل روي اشتباهات بچه گانه کورتوا و واران به دست آمد.

 

در حالي که انتظار مي رفت تيم لوپتگي بازي را با شدت بيشتري دنبال کند بار ديگر اين لوانته بود که پس از حملات خود و با کمک VAR يک پنالتي در دقيقه 13 گرفت. راجر  در ميان بهت مادريديستاها بازي را 2-0 کرد.

 

در ادامه نيمه اول نيز بازي با همان شکل دنبال مي شد. رئال مادريد ابتدا روي همکاري راموس و آسنسيو به گل رسيد اما توسط VAR، گل مردود شد. لوانته نيز در لحظات پاياني نيمه اول به گل سوم خود رسيد اما اين گل نيز به همين شکل مردود شد.

 

نيمه دوم بازي با تعويض هاي لوپتگي آغاز شد. بيل، بنزما و سبايوس وارد ميدان شدند اما درد قهرمان اروپا بازيکن نيست و نبوده! زيرا اين تيم از کمبود تاکتيک رنج مي برد. لوانته نيز در اين نيمه در لاک دفاعي فرو رفته بود و با درخشش اوير دروازه خود را بسته نگه داشت تا دقيقه 73 که مارسلو با يک شوت زيبا رکورد ساعت ها گل نزدن تيمش را شکست.

 

رئال مادريد در دقيقه 88 به گل رسيد که اينبار هم داور آن را نپذيرفت. تا ميزبان بازهم شکست بخورد و حالا تنها خبري که مي تواند غم مادريديستاها را کم کند اخراج سرمربي اسپانيايي تيم است.

ارسال در: شنبه 28 مهر ساعت 16:45 (1397/7/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن