اظهارات کارشناس داوري درباره ديدار استقلال_ساپيا
شماره خبر : 148782
کارشناس داوري فوتبال کشورمان گفت که پنالتي تيم استقلال در ديدار مقابل سايپا صحيح بود.

درباره قضاوت محمدحسين زاهدي‌فرد در ديدار تيم‌هاي فوتبال سايپا و استقلال اظهار داشت: شرايط نامطلوب زمين ورزشگاه تختي تهران، درگيري‌هاي فيزيکي بين بازيکنان دو تيم را افزايش داد و همين درگيري‌ها روي قضاوت زاهدي فرد در نيمه اول موثر بود.

وي ادامه داد: گل اول استقلال به درستي به ثمر رسيد و خطايي روي دروازه‌بان سايپا انجام نشد. تکل طارق همام در دقيقه 26 از استقلال روي مهدي ترابي مستحق اخطار بود که پس از درگيري بوجود آمده، داور از دادن اخطار چشم‌پوشي کرد. در اين صحنه، اخطار به مهدي ترابي به خاطر هُل دادن بازيکن حريف و درگيري، کاملاً صحيح بود. ندادن اخطار به همام باعث شد اين بازيکن درگيري‌هاي بعدي را هم ايجاد کند که اعتراض پي در پي بازيکنان سايپا را به دنبال داشت.

کارشناس داوري فوتبال کشورمان درباره اخطار داور به آرمين سهرابيان گفت: سهرابيان در دقيقه 70 روي مهدي ترابي مرتکب خطا شد و از حمله سايپا جلوگيري کرد که داور به درستي به او کارت زرد داد. همچنين مانوئل سارفو مدافع سايپا در دقيقه 78 در محوطه جريمه تيم خودي، صيادمنش را درو کرد و پاي راست اين بازيکن را مورد اصابت قرار داد. اعلام پنالتي به نفع استقلال صحيح بود.

سليماني درمورد عملکرد کلي زاهدي‌فرد تصريح کرد: او به همراه کمک‌هايش، قضاوت خوبي داشتند اگرچه در نيمه اول و پس از درگيري‌هاي به وجود آمده، کمي عصبي قضاوت کرد.

ارسال در: جمعه 27 مهر ساعت 23:12 (1397/7/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن