مورينيو: ممکن است حرف بزنم و بازهم جريمه شوم
شماره خبر : 148780
ژوزه مورينيو پس از پيروزي يونايتد برابر نيوکاسل کمي به آرامش رسيده اما همچنان شايعات اخراجش شنيده مي شود.

پيش از بازي با نيوکاسل گفته مي شد که مورينيو تحت هر شرايطي اخراج خواهد شد. يونايتد در آن بازي ابتدا با دو گل عقب افتاد اما در 20 دقيقه پاياني سه گل زد و برنده از زمين خارج شد. فردا در بازي برابر چلسي، شياطين سرخ محکوم به پيروزي هستند و شايد يک شکست، بار ديگر مورينيو را روي لبه تيغ قرار دهد.

 

 

 

 

سرمربي پرتغالي در نشست خبري با چلسي گفت:« پس از بازي با نيوکاسل تغيير در عملکرد و کيفيت بازيکنانم را حس کردم. چنين مواقعي به خودتان مي گوييد که اين حس دائمي خواهد بود تا اينکه بازي بعدي مي رسد. خيلي از بازيکنان را در هفته گذشته به دليل بازي هاي ملي در اختيار نداشتم و برخي هنوز هم برنگشته اند. پس از بازي هاي ملي، شرايط کمي متفاوت مي شود اما معتقدم حس پس از بازي با نيوکاسل هنوز در ميان بازيکنانم وجود دارد. آنها را در شرايطي خوب، متمرکز و شاد ديده ام.»

 

مورينيو به دليل مصاحبه پس از بازي با نيوکاسل، در خطر جريمه از سوي اتحاديه انگليس قرار دارد. او تا چهارشنبه مي تواند نسبت به اين موضوع پاسخگو باشد. مورينيو در همين رابطه گفت:« مي توانم در اين مورد حرف بزنم و يک پرونده انضباطي جديد برايم باز شود. به همين دليل ترجيح مي دهم چيزي نگويم.»

 

تمديد قرارداد شاو:« لوک در مقابله با شرايط سخت، بهترين تصميم را گرفت. او مدت ها در ترکيب جايي نداشت اما هميشه به من مي گفت که ثابت خواهد کرد بازيکن شايسته اي براي يونايتد است و همين کار را هم کرد. او به من مي گفت که مي خواهد همان بازيکني شود که انتظار دارم. براي او خوشحالم.»

ارسال در: جمعه 27 مهر ساعت 18:12 (1397/7/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن