صحبت‌هايم با مديرعامل تراکتور محرمانه‌است
شماره خبر : 148774
مديرعامل باشگاه ذوب آهن با بيان اينکه اميدوار است تيم فوتبال اين باشگاه از امروز در مسير دلخواه قرار بگيرد، گفت: محتواي جلسه‌ام با مديرعامل تراکتورسازي محرمانه است.

درباره ديدار امروز تيم ذوب آهن با سپيدرود در ليگ برتر فوتبال گفت: بازي سنگيني با تيم علي کريمي و بازيکنان و هواداران متعصب اين تيم داريم. اميدوارم ذوب آهن از اين هفته اوج بگيرد.

وي افزود: تغيير نگرش در تيم ما زمان برده است ولي اين زمان هنوز از سال گذشته بيشتر نشده است. ان شاءالله اگر امروز با امتياز به خانه برگرديم در مسيري که دلمان بخواهد قرار گرفته ايم.

مديرعامل باشگاه ذوب آهن درباره وضعيت محسن مسلمان و احتمال بازي کردن اين بازيکن در ديدار با سپيدرود تصريح کرد: مسلمان خوب و با انگيزه تمرين مي کند ولي اينکه چه زماني بازي کند دست اميد نمازي و کادرفني است. محسن براي اثبات حقانيتش هم که شده است، با تمام وجودش مي جنگد.

آذري درباره جلسه اش با عليرضا اسدي مديرعامل باشگاه تراکتورسازي خاطرنشان کرد: احسان پهلوان، دانيال اسماعيلي فر و مهدي مهدي پور سه بازيکن ذوب آهن براي خدمت سربازي به تراکتورسازي رفته اند. ما شکايتي کرده بوديم و آقاي اسدي آمدند در اينباره صحبت کرديم. قرار است بيست و نهم جلسه اي داشته باشيم. پيرو اين جلسه صحبت هايي کرديم که محرمانه است و نتيجه اش در آن جلسه مشخص مي شود

وي همچنين در پاسخ به سئوالي مبني بر احتمال جذب بازيکن جديد در نيم فصل باوجود به خدمت گرفتن رحيم زهيوي و امير ارسلان مطهري گفت: اگر آقاي نمازي احساس کرد بازيکني نياز است، طبق ليست او بازيکن جديد جذب مي کنيم.

مديرعامل باشگاه ذوب آهن درباره مشکلات مالي اين باشگاه هم تصريح کرد: آقاي يزدي زاده مديرعامل و همچنين اعضاي هيات مديره کارخانه تلاش مي کنند باشگاه با قدرت به کارش ادامه بدهد. مشکلات اقتصادي همه جا هست. امسال توانستيم در بخش درآمدزايي بخصوص در ? ماه اول خوب عمل کنيم ولي پيرو سياست هاي سهامدارانمان بايد گام برداريم. ضمن اينکه امسال دو رشته هندبال و بسکتبال را هم اضافه کرده ايم ولي مازادي بر بودجه ذوب آهن هزينه نمي شود و از محل اسپانسر و درآمدهايمان اين تيم ها را هم اداره مي کنيم.

آذري که روز پنجشنبه همراه با تيم پيشکسوتان ذوب آهن در ديداري تدارکاتي به مصاف تيم رسانه ورزش رفت، در اين خصوص هم گفت: تيم پيشکسوتان ذوب آهن از سالهاي قبل هم وجود داشته است ولي به طور سيستماتيک از سال 92 مجددا سازماندهي شد و خيلي ها هم برايش زحمت کشيدند. آقاي احمد باقري بنيان گذار فوتبال پيشکسوتان است که الان با ما نيست. حسن عليزاده، عباس افشار و بچه هايي که تيم را جمع و جور کرده اند، الان نيستند. هدفمان اين است بچه هايي که از گذشته ذوب آهن هستند از خانه بيرون بيايند و هفته اي دو، سه جلسه با هم باشند. تمريناتمان هم توام با شادابي است. اکبر دادفرنيا سرمربي تيم است. حسن احمدزاده، حسن و مجيد حاج رسولي و جمشيد رشيدي با اين تيم هستند. من هم کنارشان مي دوم و از بازي آنها لذت مي برم. خودم که فوتبال بلد نيستم ولي کنار اين بچه ها ياد گرفته ام! فلسفه اين تيم شادي و دوستي و دورهم بودن است.

ارسال در: جمعه 27 مهر ساعت 12:01 (1397/7/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن