بيات لو: مقابل بهترين تيم ايران و آسيا با يک گل باختيم
شماره خبر : 148767
وحيد بيات‌لو، سرمربي تيم فوتبال نود اروميه گفت: افتخار مي‌کنيم که با نتيجه يک بر صفر مقابل يکي از بهترين تيم‌هاي آسيا شکست خورديم.

وحيد بيات‌لو پس از شکست يک بر صفر نود اروميه مقابل پرسپوليس در مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي اظهار داشت: افتخار مي‌کنيم که يک بر صفر مقابل يکي از بهترين تيم‌هاي آسيا شکست خورديم. چند ضربه ايستگاهي و کرنر روي دروازه ما ايجاد شد، اما يک شوت ناگهاني باعث شد بازي را واگذار کنيم. در حملات، چند موقعيت بدست آورديم و مي‌توانستيم گل بزنيم.

وي افزود: افتخار مي‌کنيم که در اين ديدار از 7،8 بازيکن بومي و جوان را استفاده کرديم. کاپيتان ما از سهميه زير 23 سال بود و هدف اصلي‌مان هم همين بود که بتوانيم چند بازيکن گمنام به فوتبال کشورمان معرفي کنيم.

سرمربي تيم فوتبال نود اروميه در پاسخ به اين سؤال که چرا تيمش به لحاظ بدني کم آورد، گفت: ما هفته سوم تيم را بستيم و بدنسازي انجام نداديم. 15 دقيقه آخر خيلي فشار آورديم و با تعويض‌هايي که صورت گرفت، بازي را برگردانيم و در زمين حريف حاضر شديم با اين وجود، صحبت شما درست است و ما بدنسازي نکرده بوديم و همانطور که گفتم هفته سوم تيم را بستيم.

ارسال در: پنجشنبه 26 مهر ساعت 20:40 (1397/7/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن