نمازي: دو تيم ذوب آهن و سپيدرود هر دو براي پيروزي خواهند جنگيد
شماره خبر : 148758
سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن تاکيد کرد در بازي تيمش مقابل سپيدرود هر دو تيم به دنبال پيروزي هستند.

اميد نمازي در نشست خبري پيش از ديدار تيم‌هاي سپدرود و ذوب‌آهن در هفته نهم ليگ برتر اظهار داشت: بازي فردابازي جالبي خواهد بود از اين نظر که هم سپيدرود و هم ذوب‌آهن به دنبال برد هستند. از وقتي که سپيدرود کادر فني‌اش تغيير کرده آنها سعي کرده‌اند خودشان را در جدول رده‌بندي بالا بکشند. انتظارات از هر دو تيم بسيار بالاست و اين باعث مي‌شود که فردا بازي خوبي را شاهد باشيم. دو تيم در نتيجه‌گيري انتظارات را برآورده نکردند براي همين دو تيم به دنبال سه امتياز خواهند بود. اميدوارم يک بازي تماشاگرپسند را شاهد باشيم و ما هم بتوانيم به پيروزي برسيم.

وي درباره اينکه در ابتداي فصل گفته مي‌شد ذوب‌آهن براي قهرماني خواهد جنگيد ولي تاکنون نتيجه لازم را کسب نکرده است، گفت: براي اينکه جايگاه ذوب‌آهن فصل گذشته رتبه دوم بود هدف‌گذاري ما اين بود که از فصل گذشته بهتر شويم نه اينکه قول بدهيم حتما بايد قهرمان شويم. هدف‌گذاري ما اين است که از سال پيش بهتر باشيم ولي متأسفانه مسائلي در هشت هفته گذشته پيش آمد که باعث عدم نتيجه‌گيري لازم شده بود. يک مقدار اشتباهات فردي خودمان در زمين باعث شد که در چند بازي نتيجه را عوض کنيم اما بخش ديگري از دلايل نتيجه نگرفتن به داوري‌ها بر مي‌گردد و صحنه‌هايي که عليه تيم ما سوت زده شد. به جرأت مي‌توانم بگويم تاکنون 4،5 پنالتي براي ما گرفته نشده است. ما با اين حال ما به دنبال اين هستيم مشکلاتي که مربوط به خودمان است زودتر حل کنيم. براي داوري نمي‌توانيم کاري کنيم اما اميدوارم بتوانيم امسال حق ذوب‌آهن را بگيريم.

مطمئناً بازي فردا سخت خواهد بود. اصلا هيچ بازي در ليگ برتر آسان نيست چه حريف ته جدولي باشد و چه صدرجدولي. تيم‌هاي ته جدولي به دنبال حداقل امتياز هستند و دفاعي کار مي‌کنند و بيشتر روي ضربات ايستگاهي و ضدحملات حساب باز مي‌کنند. تيم‌هاي بالاي جدول هم اعتماد به نفس بالايي دارند مانند پديد، سپاهان، پرسپوليس و حتي سايپا بازيکنان اين تيم‌ها از لحاظ روحي و رواني سطح بالايي دارند و در هر بازي به دنبال نتيجه گرفتن هستند. اين موضوع براي ما در اين بازي نيز همينطور است. سپيد رود به دنبال نتيجه گرفتن است تا از ته جدول جدا شود.البته وضعيت اين تيم با وجود علي کريمي بهتر شده است اما بچه‌هاي ما با انرژي خوبي تمرين کرده‌اند و آماده اين بازي هستند.

سرمربي تيم ذوب‌آهن در مورد سوالي درباره محسن مسلمان و اينکه اين بازيکن در پرسپوليس مشکلاتي هم به وجود آورده بود، گفت: فکر نمي‌کنم برانکو با مسلمان لج کرده باشد. به هر حال مربي از بازيکنش خواسته‌هايي دارد. اين موضوع براي ما هم به وجود آمده است و ممکن است که مسلمان در ذوب‌آهن از تمام توانش استفاده نکرده باشد و نياز بود که به او تذکر داده شود اما اين بازيکن در هفته گذشته بسيار خوب بوده است و در دو بازي تدارکاتي کمک زيادي به ما کرده؛ مسلمان بايد کمک کند تا ذوب‌آهن به جايگاه واقعي‌اش دست پيدا کند نه تنها مسلمان بلکه همه بازيکنان بايد براي اين امر کمک کنند.

وي در ادامه در مورد وقفه‌هايي که در ليگ برتر پيش مي‌آيد گفت: اين اصلا به فوتبال ما کمک نمي‌کند. من خودم در تيم ملي حضور داشته‌ام و با کي‌روش کار کرده‌ام. ايشان در ابتداي سال برنامه‌اي را به فدراسيون مي‌دهد و طبق همين برنامه پيش مي‌رود اما به نظر من تا اينجاي کار درايت لازم در فدراسيون فوتبال بروز نکرده است و فدراسيون نتوانسته بازي‌هاي دوستانه خوبي را براي تيم ملي فراهم کند. من فکر مي‌کنم اگر قرار است تيم ملي يک بازي دوستانه برگزار کند تعطيلات هم به اندازه همان يک بازي باشد نه مانند کشورهاي ديگري که دو بازي تدارکاتي برگزار مي‌کنند و بيست روز مسابقات باشگاهي‌شان تعطيل مي‌شود. ما بايد روزهاي تعطيلي ليگ را کمتر کنيم.

تيم ملي به بازي‌هاي دوستانه زيادي احتياج دارد و فکر مي‌کنم فدراسيون فوتبال مسئول اجراي برنامه‌هاي تيم ملي است تا اين تيم براي بازي‌هاي جام ملت‌هاي آسيا آماده باشد.

وي در پايان اعلام کرد در بازي فردا هيچ محرومي ندارد و فقط مسعود ابراهيم‌زاده را به دليل مصدوميت در اختيار نخواهد داشت.

ارسال در: پنجشنبه 26 مهر ساعت 16:33 (1397/7/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن