مهاجري: قطعا با حمايت هواداران روز به روز بهتر خواهيم شد
شماره خبر : 148757
رضا مهاجري، سرمربي تيم فوتبال ماشين‌سازي در نشست خبري حضور يافت و درخصوص ديدار تيمش مقابل نفت مسجد سليمان مطالبي را بيان کرد.

رضا مهاجري در نشست خبري پيش از ديدار تيم‌هاي ماشين‌سازي تبريز و نفت مسجد سليمان در هفته نهم ليگ برتر اظهار داشت: اميدوارم بتوانيم به لطف خدا و علاقمندان روند خوب‌مان را ادامه دهيم و روز به روز پيشرفت داشته باشيم.

خدا را شکر اتفاق خوبي رخ داده است. تيمي هستيم که بازيکنان کاملاً با انگيزه‌اي داريم که مي‌خواهيم فصل را خيلي خوب ادامه دهيم. با عملکردي که در هفته‌هاي اخير داشتيم توقعات از ماشين‌سازي بالا رفته است. هنوز به چيزي که مدنظرمان است نرسيده‌ايم و هنوز بايد از لحاظ فني ارتقاء پيدا کنيم اما خدا را شکر غيرت و توانايي بالاي بازيکنان نشان مي‌دهد که مي‌توانيم بهتر کار کنيم.

ما در چهار بازي گذشته موفقيت خوبي داشته‌ايم که حاصل آن دو پيروزي خوب و يک تساوي ارزشمند مقابل فولاد بوده است. اين نشان مي‌دهد که بچه‌ها راهشان را پيدا کرده‌اند. اميدوارم در ادامه هم بتوانيم نتايج درخور شأن مردم آذربايجان کسب کنيم.

سرمربي تيم ماشين‌سازي گفت: خواهش مي‌کنم هواداران به باشگاه ما به عنوان باشگاه ماشين‌سازي نگاه نکنند. خواهش مي‌کنم به ماشين‌سازي نگاه بزرگتري داشته باشند. يعني هواداران تراکتورسازي و ماشين‌سازي دست به دست هم بدهند و راهشان را به خوبي پيدا کنند. اميدوارم هواداران دو تيم فردا به ورزشگاه بيايند و از ماشين‌سازي حمايت کنند. جو خوبي در شهر وجود دارد که اميدواريم اين جو فردا هم روي سکوها ديده شود.

مهاجري درباره اين سوال که شما ابتداي فصل در تراکتورسازي حضور داشتيد اما در آن باشگاه نتايج خوبي نگرفتيد و حالا در ماشين‌سازي موفق عمل کرده‌ايد، گفت: جا دارد از زحمات فيروز کريمي تشکر کنم. در ابتداي فصل اين تيم مشکلات زيادي داشت و مشخص نبود که گسترش فولاد قصد تيمداري کردن دارد يا خير. کريمي زمان مناسبي براي بستن تيم نداشت. به نظرم بلاتکليفي بيشترين ضربه را به تيم زده است. زماني که من به باشگاه اضافه شدم جلسه‌اي گذاشتيم و سعي کرديم بچه‌ها را به اين باور برسانيم که اگر بخواهند مي‌توانند کارهاي بزرگ انجام دهند. در آينده نام‌هاي بسيار خوبي از ماشين‌سازي خواهيد شنيد. در تيم‌مان استعدادهايي داريم که در ادامه مي‌توانند کارهاي بزرگ انجام دهند. ما به اين ايمان داريم.

وي راجع به اينکه با ماشين‌سازي به دنبال کسب چه رتبه‌اي در پايان فصل است، تصريح کرد: اينطور نيست که به فکر رتبه خاصي باشيم مي‌خواهيم بهترين تيم را داشته باشيم و بهترين رتبه‌اي را که مي‌توانيم کسب کنيم. تنها چيزي که مي‌تواند ما را از هدفمان دور کند اين است که بازيکنان ديگر ميلي به بردن و پيروزي نداشته باشند. ما در هر بازي چه خارچ و چه داخل خانه به دنبال پيروزي هستيم و در هر بازي تنها سيستم تيم را تغيير مي‌دهيم.

سرمربي تيم ماشين‌سازي درباره بازي فردا مقابل نفت مسجد سليمان عنوان کرد: اميدوارم فردا سه امتياز را بگيريم. تمام تلاشمان را به کار خواهيم بست تا به پيروزي برسيم. اميدوارم هواداران هم در ورزشگاه حضور داشته باشند و ما را حمايت کنند.

مهاجري درخصوص سوال خبرنگار ديگري مبني بر اينکه کريمي پيش از کمبود بازيکن در اين تيم انتقاد کرده بود، اما شما با همين تيم نتايج بسيار خوبي کسب کرده‌ايد، عنوان کرد: من هم همين اعتقاد کريمي را دارم. اين تيم از نظر بازيکن دچار کمبود است ما در 3 يا 4 پست کمبود بازيکن داريم و اگر خداي ناکرده بازيکنان دچار مصدوميت و يا محروميت شوند به مشکل برخواهيم خورد. تلاش مي‌کنيم بازيکنان جوانمان را آماده کنيم که آنها استفاده کنيم همانطور که در اين چند بازي از آنها استفاده کرده‌ايم. ما بازيکناني مي‌خواهيم که به تيم‌مان کمک کند. تلاش مي‌کنيم در نيم فصل تيم‌مان را تقويت کنيم. البته اسماعيل فرهادي و پيام بابايي را اخيراً به دليل مصدوميت نداشته‌ايم که خوشبختانه شرايط فرهادي بهتر شده است و ما بازيکناني که مي‌توانيم از آنها استفاده کنيم.

وي درباره اينکه در زمان فيروز کريمي در حالي که رنگ لباس تيم آبي و زرد بود اما بازيکنان در مسابقات لباس سفيد بر تن مي‌کردند و اينکه آيا شما هم اعتقاد داريد که با رنگ لباس دومتان به ميدان برويد گفت: خير من به چنين چيزي اعتقاد ندارم. هر رنگي که بازيکنان با آن راحت باشند و آرامش کسب کنند براي من رضايت‌بخش است و من هم با اين رنگ لباس راحت هستم. ما با رنگ سبز به ميدان مي‌رويم که رنگ اصلي باشگاه است و هويت اين تيم به شمار مي‌رود.

ارسال در: پنجشنبه 26 مهر ساعت 16:31 (1397/7/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن