نکونام: تقابل با سپاهان به مراتب سخت‌تر از بازي جام حذفي‌مان است
شماره خبر : 148755
سرمربي تيم فوتبال نساجي مازندران در نشست خبري حضور يافت.

جواد نکونام در نشست خبري پيش از ديدار تيم‌هاي سپاهان و نساجي مازندران در هفته نهم ليگ برتر اظهار داشت: از اينکه به استان اصفهان آمدم خوشحال هستم. ما دو هفته قبل با سپاهان در جام‌حذفي بازي کرديم اما شرايط ليگ با جام‌حذفي متفاوت است. بازي فردا براي ما خيلي مهم است و قطعا سپاهان نيز با توجه به شرايط جدول به دنبال برد خواهد بود. سپاهان از خط حمله خوبي برخوردار است اما شرايط ما بهتر شده است.

با توجه به داشته‌ها و بازيکنان باتجربه‌مان سعي خواهيم کرد بازي خوبي را مقابل سپاهان به نمايش بگذاريم و با کسب يک نتيجه خوب و امتياز اصفهان را ترک کنيم.

سرمربي تيم فوتبال نساجي قائمشهر در خصوص هدفگذاري اين تيم در هفدهمين دوره ليگ برتر عنوان کرد: با توجه به اينکه ما يک تيم شخصي هستيم و تمام هزينه‌هاي تيم را مالکين باشگاه بر عهده دارند در يارگيري تلاش کرديم بازيکناني را جذب کنيم که هزينه چنداني براي باشگاه نداشته باشند. بر همين مبنا تقريبا به خواسته‌هاي خود دست يافتيم و قصد داريم در نخستين تجربه خود در ليگ برتر حضور آبرومندانه‌اي داشته باشيم.

در نيم فصل نخست به دنبال اين هستيم تا با کسب نتايج خوب شرايطي را پيدا کنيم که در نيم فصل دوم به کمک ما بيايد. تمام هدف ما در فصل نخست حضور در ليگ برتر حفظ تيم است تا در ساليان آينده براي کسب جايگاه و سهميه ليگ قهرمانان آسيا اميدوار باشيم.

وي در خصوص بازيکنان مصدوم و محروم اين تيم مقابل سپاهان عنوان کرد: متاسفانه مجيدي را ديروز از دست داديم اما ساير بازيکنان خود را در اختيار داريم. اميدوارم با توجه به اين شرايط بازي خوبي را مقابل سپاهان انجام بدهيم.

سرمربي تيم فوتبال نساجي قائمشهر در خصوص کيفيت چمن ورزشگاه نقش جهان گفت: ما در زمين چمن مصنوعي بازي مي‌کنيم و با توجه به اطلاعاتي که داريم اميدوارم بازيکنان ما در زمان گرم کردن با شرايط زمين چمن آشنا شوند. واقعا وقتي ورزشگاه نقش جهان به اين خوبي و مجهزي ساخته شده حيف است که زمين چمن خوبي نداشته باشد. اميدوارم تا نيم فصل شرايط حفظ شود و در نيم فصل دوم براي بهبود شرايط زمين چمن تلاش شود.

ارسال در: پنجشنبه 26 مهر ساعت 15:29 (1397/7/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن