طارمي: ديپورت از الغرافه؟ دنبال حاشيه نباشيد
شماره خبر : 148729
مهاجم تيم ملي در پايان ديدار مقابل بوليوي با اشاره به پيروزي برابر حريف آمريکاي جنوبي به نياز تيمش براي ديدارهاي تدارکاتي بيشتر گفت.

مهدي طارمي با حضور دوباره در جمع شاگردان کارلوس کي‌روش در ترکيب تيم ملي مقابل بوليوي نيز حضوري ثابت داشت. او در پايان اين ديدار تدارکاتي که با برتري دو بر يک ايران همراه بود با حضور در ميکسدزون استاديوم آزادي در خصوص نتيجه و شرايط تيم ملي صحبت کرد و گفت: بازي خوبي بودم و توانستيم با پيروزي اين بازي را پشت سر بگذاريم و انشاالله بتوانيم همين روند را ادامه بدهيم تا جام ملت هاي آسيا.


وي در واکنش به سوالي درباره قرار گرفتن تيم ملي ايران مقابل حريفان بي نام و نشان گفت: همين بوليوي در کاپ آمريکا مقابل برزيل و آرژانتين قبلا انجام داده است حالا شايد در حد آن تيم ها نباشد ولي خب بودجه ما همين قدر است و فدراسيون ما بازي هايي که مي تواند بگذارد در همين حداست و اگر مي شد که فرقي نمي کرد و ما بازي مي کرديم و ما مجبور به بازي مقابل همين تيم هستيم. حالا خوب است که از دو بازي يک بازي را مي گذارند و جاي اميدواري دارد.


طارمي با اعلام اينکه نياز به حمايت و ديدارهاي تدارکاتي بيشتر دارند گفت: ما توانايي مان همين قدر است و همين که از دو فيفادي از يکي مي توانيم استفاده کنيم جاي شکرگزاري دارد که حداقل يک بازي را مي توانيم انجام بدهيم. حالا بازي دوستانه خوبي داشتيم و عربستان و ديگر تيم هاي آسيايي بودجه شان خوب است ولي ما همين قدر توانايي داريم. اين اصلا خوب نيست با اينکه اول آسيا هستيم.


مهاجم تيم ملي در خصوص حضور بانوان روي سکوها و حمايت آنها گفت: حضور بانوان يک نکته مثبت در بازي امروز بود و ان شاالله تداوم داشته باشد و باز هم آنها بتوانند بيايند ورزشگاه اما قبلش بايد فرهنگسازي شود. خدا را شکر امروز خوب بود و يک فرهنگسازي شده اما بايد بيشتر شود. درست است که خانم ها امروز گزينشي بوده اما بايد از يکجا کم کم شروع شود ديگر. نمي شود از روز اول همه را براي حضور به ورزشگاه دعوت کنند اگرچه حق را به خانم هاي علاقمند به فوتبال مي دهيم.


طارمي درباره تدارکات تيم ملي و بازي هاي دوستانه آتي گفت: آن چيزي که ما شنيديم اين است که فدراسيون با 40، 50 تيم براي بازي دوستانه صحبت کرده است ولي هيچ تيمي حاضر نمي شود با ايران بازي کند حالا به هر دليل که خوب نيست. ما از خداي‌مان است که با تيم هاي بزرگي مثل برزيل بازي کنيم اما باز نسبت به آنچه قرار است بازي دوستانه اي نداشته باشيم اين موضوع خيلي خوب است. بوليوي تيم خوبي بود و مقابل تيم هاي بزرگ آمريکا بازي کرده و به نظرم بد نبود.


طارمي در پايان در خصوص ديپورت شدن از ليگ قطر و تيم الغرافه گفت: دنبال حاشيه هستيد؟

ارسال در: چهارشنبه 25 مهر ساعت 08:22 (1397/7/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن