ليگ يک/ کامبکي بي حاصل به سود کرماني‌ها !
شماره خبر : 148721
شاگردان محمد ربيعي در آلومينيوم اراک دقايقي پيش مقابل شاهين بوشهر به نتيجه تساوي رسيدند و فرصت رسيدن به تيم‌هاي مدعي را از دست دادند.

از هفته هشتم مسابقات دسته اول کشور تيم آلومينيوم اراک در خانه به مصاف شاهين شهرداري بوشهر رفت که اين بازي در پايان با نتيجه تساوي 2-2 به پايان رسيد.


شاگردان فکري در ابتدا با دو گل بهمن سالاري در دقايق 5 و 19 از حريف پيش افتادند تا در آستانه کسب يک برد شيرين قرار گيرند. اما آلومينيوم اراک در دقايق انتهايي نيمه اول توسط رضا معقولي به گل اول دست يافتند تا اختلاف به يک گل برسد. اراکي‌ها که هيچ دوست نداشتد بازي داخل خانه خود را با باخت پشت سر بگذارند، نيمه دوم را هجومي شروع کردند و در صدد جبران نتيجه شکست برآمدند و توانستند در دقيقه 58 يک ضربه پنالتي به دست آورند. اين ضربه پنالتي را رضا معقولي به گل تبديل کرد تا گل دوم خود و تيمش به دست آيد. در انتها اين مسابقه با همان نتيجه تساوي به پايان رسيد تا هر دو تيم فرصت رسيدن به جمع مدعيان را از دست دهند.


شاهين شهرداري بوشهر با کسب يک امتياز، 13 امتيازي شد و در همان رتبه سوم باقي ماند و آلومينيوم اراک با 12 امتياز به رتبه چهارم جدول صعود کرد.

ارسال در: سه شنبه 24 مهر ساعت 17:41 (1397/7/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن