فرار عربستان از شکست برابر عراق
شماره خبر : 148701
تيم ملي عراق پيروزي برابر عربستان را در لحظات پاياني با تساوي عوض کرد.

سومين مسابقه رده بندي تورنمنت چهارجانبه عربستان موسوم به سوپر کلاسيکو که با حضور تيم‌هاي ملي آرژانتين، برزيل، عربستان و عراق برگزار مي‌شود، امشب انجام گرفت و در پايان شاگردان خوان آنتونيو پيزي و سرکو کاتانچ با تساوي يک بر يک به کارشان پايان دادند.

ملي پوشان عربستان که سه شب قبل در نخستين مسابقه خود در اين رقابت‌ها با 2 گل برابر ستاره‌هاي سلسائو شکست خورده بودند، از ساعت 21:30 امشب در دومين و آخرين ديدارش در سوپر کلاسيکو در ورزشگاه ملک سعود به مصاف عراقي رفتند که در بازي اول با نتيجه 4 بر صفر مغلوب آرژانتين شده بود.

 

 

با وجود اينکه سعودي‌ها در بازي امشب مالکيت توپ بيشتري در اختيار داشتند، اما عراقي‌ها حملات بيشتري انجام مي‌دادند و در دقيقه 71 موفق شدند با شوت پاي چپ مهند علي، بازيکني که از ابتداي نيمه دوم به زمين آمده بود، دروازه عربستان را باز کنند.

در حالي که بازي با پيروزي يک بر صفر ملي پوشان عراق رو به پايان بود، عبدالعزيز البيشي که او هم به‌عنوان بازيکن تعويضي از دقيقه 56 به ميدان آمد توانست در چهارمين دقيقه وقت‌هاي تلف شده با شوت محکم زميني گلزني کند و موجب تساوي يک بر يک عربستان و عراق در اين مسابقه شود.

 

در آخرين مسابقه سوپر کلاسيکو عربستان که به نوعي فينال اين بازي‌ها نيز محسوب خواهد شد، تيم‌هاي ملي برزيل و آرژانتين از ساعت 21:30 فردا شب در استاديوم ملک عبدالله جده مقابل هم قرار مي‌گيرند.

ارسال در: سه شنبه 24 مهر ساعت 00:21 (1397/7/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن