از مسي خدا نسازيم، او فقط يک بازيکن بزرگ است
شماره خبر : 148693
پس از خداحافظي موقت مسي با تيم ملي آرژانتين، حالا موج جديدي از انتقادات رسانه اي عليه او به جريان افتاده است.

کاپا، سرمربي 72 ساله آرژانتيني يکي از معدود افرادي است که با انتقادات اخير مارادونا از مسي مخالفتي ندارد.

 چند روز پيش مارادونا در يک مصاحبه، مسي را فاقد خصوصيات يک رهبر و ليدر عنوان کرد و گفت که او پيش از بازي ها 20 بار به دستشويي مي رود و پلي استيشن را به صحبت هاي مربيانش ترجيح مي دهد:« مسي بازيکن بزرگي است ولي هيچگاه کاملا در اختيار مربي نيست. پيش از صحبت با مربي او هميشه در حال پلي استيشن بازي کردن است.

براي من صحبت کردن سخت است ولي اينکه بخواهيم بازيکني که قبل از هر بازي، 20 بار به دستشوئي مي‌رود را به رهبر تيم تبديل کنيم، کاري بيهوده است.مسي در کنار رونالدو بهترين بازيکن جهان است. مسي در بارسلونا با مسي در تيم ملي آرژانتين تفاوتي ندارد. البته نياز نيست کاپيتاني را از مسي بگيرند و او را به مسي تبديل کنند که خودش دوست ندارد. اگر در حال حاضر سرمربي آرژانتين بودم، فعلا مسي را به تيم ملي دعوت نمي‌کردم ولي هيچ چيز مشخص نيست.»

 

 

 

 

آنخل کاپا که در کارنامه او مربيگري ريورپلات هم به چشم مي خورد، در حمايت از مارادونا گفت:« با مارادونا موافقم. بهتر است از مسي يک خدا نسازيم. او يک بازيکن زميني است و تنها در اين حد که فوتباليستي بزرگ و فوق العاده است، مي توان از او تمجيد کرد. باقي تعاريفي که از او مي شود، در حد مارکتينگ و تبليغات رسانه اي است. البته شکي نيست که بارسا بدون مسي، قدرت کنوني را نداشت و شايد الان تيم دهم جدول بود. او در سال هاي اخير بارها با گل هايش بارسا را از ناکامي نجات داده است.»

لازم به ذکر است که مسي روي ده گل از 19 گل اين فصل بارسا نقش داشته است.

 

 

 

ارسال در: دوشنبه 23 مهر ساعت 17:15 (1397/7/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن