گزارش تمرين تيم ملي فوتبال - عصر 22 مهرماه
شماره خبر : 148671
تمرين تيم ملي فوتبال در حالي برگزار شد که سعيد عزت‌اللهي دچار مصدوميت شد.

تمرين تيم ملي فوتبال کشورمان دو روز مانده به ديدار دوستانه مقابل بوليوي، از ساعت 16 امروز (يکشنبه) در زمين شماره دو آکادمي ملي فوتبال برگزار شد.

* بازيکنان در شروع تمرين امروز مانند روزهاي گذشته به سه گروه تقسيم شده و به بازي آقا وسط تک ضرب با حضور دو بازيکن که وظيفه توپگيري را به عهده داشتند، پرداختند.

* بخش بعدي تمرين کي‌روش بازيکنان را به دو گروه تقسيم کرد. يک گروه حمله به دروازه با طراحي‌هاي مختلف با حضور عليرضا بيرانوند را به عهده داشتند. گروه ديگر که بازيکنان دفاعي هم بين آنها حضور داشتند، مقابل جمعي از بازيکنان که کارهاي هجومي را انجام مي‌دادند، دفاع در حملات فشرده را تمرين کردند. رشيد مظاهري درون دروازه اين گروه بود.

* بخش بعدي تمرين فوتبال تحت فشار در دو گروه بود که چهار تيم در دو زمين حدودا 20 متري فوتبال بازي کردند و مجموع اين تمرين‌ها 70 دقيقه به طول انجاميد.

* سعيد عزت‌اللهي در اواخر تمرين مصدوم شد و نتوانست به تمرين ادامه دهد. سردار آزمون هم با بيرانوند برخوردي داشت که البته مصدوميت او جدي نبود.

* در پايان تمرين مهاجمان تمرين پنالتي زدن کردند و گروه ديگر نيز بدن‌هاي خود را سرد کردند تا تمرين به اين شکل به پايان برسد.

* تمرين امروز در فضايي آرام برگزار شد و حاشيه‌اي در تمرين وجود نداشت.

تيم ملي فوتبال کشورمان روز سه‌شنبه (24 مهرماه) از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادي ميزبان تيم ملي فوتبال بوليوي خواهد بود.

ارسال در: يکشنبه 22 مهر ساعت 19:09 (1397/7/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن