درآمد پرسپوليس از بازي برگشت با السد چقدر است؟
شماره خبر : 148669
علاوه بر پاداش 250 هزار دلاري صعود، پرسپوليس از بليت‌فروشي بازي با السد هم درآمدي حدودا دو ميليارد توماني خواهد داشت.

بليت‌فروشي بازي با السد و پاداش صعود به فينال، 4 ميليارد تومان براي پسپوليس درآمد خواهد داشت. باشگاه پرسپوليس قيمت بليت‌هاي اين بازي را 35، 30 و 15 هزار تومان اعلام کرده که اگر چه رقم بالايي به نظر مي‌رسد اما باتوجه به حساسيت مسابقه و اميدواري هواداران به فيناليست شدن تيم برانکو، احتمالا تمام بليت‌ها به فروش خواهند رفت

درآمد پرسپوليس از بازي برگشت با السد چقدر است؟

در صورتي که همه‌ي 78 هزار بليت اين بازي فروخته شود، پرسپوليسي‌ها 630 ميليون تومان از طبقه دوم و 750 ميليون تومان از طبقه اول درآمدزايي مي‌کنند که اين عدد در مجموع به يک ميليارد و 380 ميليارد تومان مي‌رسد. به صورت حدودي، سود خالص قرمزها از بليت‌فروشي کمتر از يک ميليارد تومان خواهد بود چرا که باشگاه پرسپوليس موظف است اجاره‌ي ورزشگاه را هم بپردازد.

همچنين چند درصد از درآمد بليت‌فروشي به مسئولان امنيتي و انتظامي تعلق مي‌يابد و سامانه فروش بليت هم سهم خود را از اين درآمدزايي طلب خواهد کرد. اين اما همه‌ي درآمد پرسپوليس از بازي دوم نيمه‌نهايي نيست چرا که علاوه بر بليت‌فروشي، صعود به فينال هم پاداشي 250 هزار دلاري را نصيب اين باشگاه خواهد کرد که حتي با احتساب قيمت ارز در بازار ثانويه، درآمدي بيش از 3 ميليارد براي قرمزها خواهد داشت.

ارسال در: يکشنبه 22 مهر ساعت 15:57 (1397/7/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن