جفت شش مايلي و جيب کي رش ( ايرج طالع )
شماره خبر : 148667
جفت شش محمد مايلي و جيب کي رش ( ايرج طالع )

 جفت شش محمد مايلي و جيب کي رش ( ايرج طالع )

چه سيرکي شده اين فوتبال ، مربي ناکام را مي آورند مدير مي کنند . مربي که از وزارتخانه مجوز کار نمي گيرد چند سال بعد به دنبالش مي روند تا با ناز همان تيم را به او بدهند . هفت هشت سالي کرانچار در اين مملکت زندگي کرده .ماهي 35000 دلار حقوق گرفته آنوقت هنوز نمي تواند فارسي صحبت کند رفته اند  مترجمي را آورده اند که در کارنامه اين مترجم ترغيب بازيکنان به دوپينگ وجود دارد . رفته اند براي کرانچار دستياراني را آورده اند که خودشان استاد حاشيه و درگيري هستند . از مربياني که قبلا پرتاب سنگ از زمين به سکو را تست داده اند . برادر اينها در تيم ملي اميد جمع شده اند تيمي که چند وقت پيش به ميانمار باخت تا موجبات خوشحالي تيمي شود که در رده يکصد هشتاد رتبه فيفا قرار دارد . چه کلکسيوني در رده اميد جمع شده .خدا به بچه هاي مردم رحم کند . تيمي که در آن بازيکني که پدرش ليدر است بدون دعوت مي آيد لخت مي شود و تست مي دهد . اينها فرق کي رش با کرانچار است . کي رش يک تف روي زمين هم ببيند با خاطي برخورد مي کند . اما همين اميد يک بازيکنش را بخاطر ..... از اردو اخراج مي کند .

دلنوازان منتظر مي مانند تا کي رش چيزي بگويد تا بهانه براي حمله آغاز شود . يکي مثل همين بيژن ذوالفقار  نسب که در حسرت مانديم تا بتواند سيستم پايه يک تيم را فقط حدس بزند يا محمد مايلي کهن که از روز اول منتقد کي رش بود و هنوز هم ادامه مي دهد . در حالت خوشبينانه مايلي حتي نمي تواند دستيار چندم کي رش باشد . اما بواسطه  پخش رانت در آن بالا ها تقي به توقي خورد تا مايلي سرمربي تيم ملي شود و براي تيم  جلسات معنوي برگزار کند . مايلي بدنبال صداي جفت شش تاس در اردوي تيم ملي بود اما کي رش مشغول جا کردن ساختمان پک داخل جيب شلوارش است که  لامصب نمي شود . شما بگو اين سيرک است . تماما سيرک !

رئيس فدراسيوني که بايد برود . هم شامل اين سيرک مي شود سيرکي که در آن آقاي رئيس بدنبال راهکاري براي  بيشتر ماندن مي رود . اما خبر ندارد امثال شهيد باکري که فرمانده لشگر بودند چگونه زيستند و رفتند . انها هيچوقت نگران برج سازي خود  نبودند . نمي دانم چرا روز به روز نوشته هايم رنگ بي تربيتي مي گيرد چون در فوتبالي داريم نفس مي کشيم که بازيکنان بعد از گلزني همديگر را اونجوري لمس مي کنند بزرگترهايشان حالا کارشناس شده و کوچکتر ها يک تخفيفي ميخورند براي بازي آزاد مي شوند . در ليگ هاي پائينتر فاجعه انساني در جريان است بگذاريد در همين رده اميد و ليگ برتر سيرک باقي بماند . فوتبالي که در آن شما طي نود دقيقه يک پلن نمي بينيد اما تا دلت بخواهد مردان مدعي و دلال و چرب زباني که پدر اين فوتبال را در آوردند . هم پول اين فوتبال را بردند و هم آبرويش را ؟! 

ارسال در: يکشنبه 22 مهر ساعت 15:52 (1397/7/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن