لئو نمي تواند کاپيتان باشد چون زياد دستشويي مي رود!
شماره خبر : 148654
ديگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتين که قصد دفاع از ليونل مسي، فوق ستاره بارسلونا و تيم ملي آرژانتين را داشت، يکي از سنگين ترين انتقادات را متوجه او کرد.

مارادونا در سال 2010 سرمربي تيم ملي آرژانتين را برعهده داشت و تجربه همکاري با ستاره بارسا را در کارنامه اش دارد. او همواره از حاميان مسي بوده و در بدترين روزها نيز از کاپيتان آرژانتين حمايت کرده است. او روز گذشته در برنامه تلويزيوني " The Last Word Mexico" شرکت کرده بود و در حالي که قصد دفاع از مسي را داشت، يکي از جدي ترين انتقادات را عليه او مطرح کرد.

 

 

 

 

 

او گفت:" مسي بازيکن بزرگي است ولي هيچگاه کاملا در اختيار مربي نيست. پيش از صحبت با مربي او هميشه در حال پلي استيشن بازي کردن است. براي من صحبت کردن سخت است ولي اينکه بخواهيم بازيکني که قبل از هر بازي، 20 بار به دستشوئي مي‌رود را به رهبر تيم تبديل کنيم، کاري بيهوده است.

 

مسي در کنار رونالدو بهترين بازيکنان جهان است. مسي در بارسلونا با مسي در تيم ملي آرژانتين تفاوتي ندارد. البته نياز نيست کاپيتاني را از مسي بگيرند و او را به مسي تبديل کنند که خودش دوست ندارد. اگر در حال حاضر سرمربي آرژانتين بودم، فعلا مسي را به تيم ملي دعوت نمي‌کردم ولي هيچ چيز مشخص نيست. بايد فشار را از روي او کم کنيم، بايد مسي را به رهبري که مي‌خواهيم، تبديلش کنيم. او قطعا کسي نخواهد شد که سرش را جلوي پاي بازيکن حريف بگذارد بلکه ترجيح مي‌دهد پلي استيشن بازي کند."

ارسال در: يکشنبه 22 مهر ساعت 00:42 (1397/7/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن