کنايه بهترين سرمربي فوتسال آسيا به کي‌روش براي لغو ديدار با برزيل
شماره خبر : 148639
خيلي‌ها مي‌گويند خونسردي ناظم‌الشريعه، مربي تيم ملي فوتسال باعث لغو سفر تيم ملي فوتسال کشورمان به برزيل شد.

سفر تيم ملي فوتسال کشورمان به برزيل براي برگزاري دو بازي دوستانه با تيم ملي اين کشور به دليل مشکلات مالي لغو شد! اين خبر براي فوتسالي‌ها عجيب و ناراحت‌کننده بود چراکه تهيه چند تا بليت براي فوتسالي‌ها کمتر از هزينه‌هاي اردوي يک تيم فوتبالي است.


خيلي‌ها مي‌گويند خونسردي ناظم‌الشريعه، مربي تيم ملي فوتسال باعث چنين رفتاري شد و اگر مربي‌اي مثل کي‌روش در فوتسال بود فدراسيون فوتبال هر طور شده بود پول بليت‌ها را مهيا مي‌کرد!


کنايه بهترين سرمربي فوتسال آسيا به کي‌روش براي لغو ديدار با برزيل
ناظم‌الشريعه در واکنش به اين تحليل مي‌گويد: هر کس يک ايده رفتاري دارد و من نمي‌توانم مثل کي‌روش رفتار کنم. اصلاً با او قابل قياس نيستم. او در باشگاه بزرگي، چون رئال‌مادريد سرمربي بوده در حالي که من زير زمين هم نبودم! واقعيت اين است که فدراسيون فوتبال پروتکل همکاري با فدراسيون فوتبال برزيل را امضا کرده و طبيعتاً دوست داشت اين بازي برگزار شود. در چنين شرايطي تنها اميدوارم برزيلي‌ها براي بازي با ما به تهران بيايند و در نهايت بتوانيم دو بازي با اين تيم انجام دهيم. من اهل دعوا نيستم و تا به اينجا همه کار‌ها را با منطق پيش بردم. کفپوش سالن کمپ تيم‌هاي ملي که تاريخ استفاده از آن به ده سال پيش برمي‌گشته عوض شده و امکانات خوبي براي تيم ملي فوتسال در کمپ مهيا شده. اين‌ها به اين خاطر بوده که من هميشه پيگير وضعيت تيم ملي فوتسال هستم. الان هم به عنوان سرمربي تيم ملي از لغو سفر تيم به برزيل ناراحت هستم، چون اين برنامه را من چيده بودم، اما فراموش نکنيد من قدرت اجرايي ندارم و مسئول اعزام تيم به برزيل نبودم. تنها اميدوارم که اين مشکلات فقط براي تيم ملي فوتسال نبوده باشد.

کنايه بهترين سرمربي فوتسال آسيا به کي‌روش براي لغو ديدار با برزيل


سرمربي تيم ملي فوتسال در ادامه گفت: در سال‌هاي اخير مي‌توانيد شهادت بدهيد که کارنامه ما در تيم ملي فوتسال خوب بوده. اين فقط به خاطر تلاش من نبوده. همه مربيان باشگاه‌ها زحمت کشيدند و من تنها يک هماهنگ‌کننده بودم. در اين سال‌ها تيم ما کوچک‌ترين حاشيه‌اي نداشت و الحمدلله با برنامه‌هايي که اجرا کرديم پشتوانه‌سازي هم براي تيم ملي شده. فدراسيون فوتبال اصلاً به دنبال لغو اين بازي نبود چراکه اگر چنين نيتي داشت اصلاً قرارداد بازي را امضا نمي‌کرد. حتماً مشکلاتي است که قابل طرح نيست. الان هم دعواي من دردي را دوا نمي‌کند و تنها تيم ملي را به چالش مي‌کشد. به هر صورت من ديدگاهم اين‌طور است که با گفتمان و منطق جلو مي‌روم و معتقدم با هياهو کار درست نمي‌شود. برخي از اين رفتار ناراحت هستند و حتي مي‌گويند من به خاطر حفظ جايگاهم اين‌طور رفتار مي‌کنم. اين واقعيت ندارد. من براي اينکه مربي تيم ملي شوم با هيچ‌کس لابي نکردم و الان هم اگر در اين جايگاه هستم به خاطر لطف خداوند است و بعد از آن زحماتي که در اين مسير کشيدم و البته اين جايگاه هميشگي نخواهد بود.

ارسال در: شنبه 21 مهر ساعت 13:10 (1397/7/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن