حسيني در آرامش پس از توفان (عکس)
شماره خبر : 148550
براي سيد حسين حسيني هيچ چيز بهتر از يک دعوت جديد به جمع ملي پوشان فوتبال ايران نبود.

دروازه بان جوان و احساساتي استقلال که انتظار داشت در آخرين ديدار استقلال برابر نفت مسجد سليمان مورد استفاده قرار گرفته و به عنوان دروازه باني که حداقل 90 دقيقه تجربه حضور در ليگ امسال را دارد به اردوي تيم ملي برود، با نيمکت نشيني در اين مسابقه مصاحبه تندي درباره آينده خود به زبان آورد که او را در مرکز جنجال هاي خبري قرار داد.


البته حسيني که همچنان جوان و کم تجربه به نظر مي رسد، بالا و پايين هاي مانند اين را بايد بيش از اين تحمل کند اما در شرايطي که کسي روي کيفيت دروازه باني او ترديد ندارد، او دوباره به جمع ملي پوشان فوتبال ايران بازگشته تا در آرامش دو هفته اي تيم ملي خود را بازيابي کند.


اگرچه بازي در استقلال از دست او خارج است اما درخشش و تلاش در تيم ملي مي تواند او را دوباره به جمع ملي پوشان اضافه کند؛ فرصتي که او در جام جهاني از دست داد اما حالا سعي مي کند از حداقل شانس خود براي بازگرداندن آن استفاده کند. اگرچه رقباي سر سختي در اردوي تيم ملي حضور دارند که مي خواهند اين فرصت را از سيد حسين استقلالي ها بگيرند.


حسيني که امروز اولين تمرين خود را در تيم ملي انجام داد، اين شانس را داشت که با فرامين مستقيم کي روش نيز مواجه شود. کارلوس کي روش در تمرين امروز تيم ملي براي اولين بار سمت دروازه بان ها رفت و تذکراتي درباره نحوه جمع کردن توپ به آنها داد.

 

 

 

ارسال در: سه شنبه 17 مهر ساعت 01:15 (1397/7/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن