افشاگري جديد اشپيگل از اتهام تجاوز به رونالدو
شماره خبر : 148534
مدارک جرم عليه کريس پاک شده است؟!
نشريه اشپيگل ابعاد جديدي از پرونده کريستيانو رونالدو و اتهام تجاوزش را منتشر کرده است.

فوتبال جهان » ايتاليا

به گزارش سايت روزنامه نود، اولين بار اين نشريه آلماني اشپيگل بود که فاش کرد در سال 2009 ، کريستيانو رونالدو در لاس وگاس به کاترين مايورگا تجاوز کرده و يک سال بعد با پرداخت حق السکوت 375 هزار دلاري به وي، پرونده را مختومه کرده است.
اما حالا اين رسانه آلماني در گزارشي جديد، از پاک شدن برخي شواهد عليه ستاره پرتغالي در جريان اين پرونده خبر داده است. به نظر مي‌رسد لباس‌هاي کاترين مايورگا که به عنوان مدرک به پليس لاس وگاس در سال 2009 ارائه شده بود ديگر موجود نيست و جمع آوري شواهد براي آغاز يک پرونده جديد ضروري مي‌باشد.
همچنين طرفين در سال 2009 اعترافاتي در خصوص اين پرونده داشته اند که در آن مقطع ثبت شده است، اما با تلاش وکلاي رونالدو اين اعترافات نيز از بين رفته تا مدرکي عليه ستاره 33 ساله يوونتوس وجود نداشته باشد.
به هر حال به نظر مي‌رسد عليرغم آنکه رونالدو چند روز قبل در بيانيه‌اي خود را از اين اتهامات مبرا خواند، به زودي اين پرونده از سر گرفته شده و تحقيقات قاضي در مورد اين اتهام و البته اخبار جديدي که نشريه اشپيگل منتشر کرده از سر گرفته خواهد شد.ارسال در: دوشنبه 16 مهر ساعت 13:35 (1397/7/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن