عوامل شکست فوتبال ايراني!/تورج عاطف
شماره خبر : 148404
وب سايت رسمي روزنامه نود


فوتبال ايران در عرصه هاي مختلف و به خصوص  تيمهاي پايه همچنان به شکستهاي خود ادامه مي دهد. قضيه شکستهاي ما حالا به جايي رسيده است که کي روش با طعنه مي گويد آخرين باري که ايران در جام ملتهاي آسيا قهرمان شده است مربوط به زماني است که او به دنيا نيامده بود که با توجه به سن و سالش اين مسئله يک شوخي ناخوشايند است و ازطرفي او يادش رفته  در دوره گذشته و ناکامي ما خودش سرمربي تيم ملي بوده است. چرا ما مي بازيم ؟ به دلايل سرمربي تيم ملي  نوجوانان بنگريم
چمنيان: پوشش هواداران اندونزي براي بازيکنان ما غير عادي بود!
تماشاگران حاضر در ورزشگاه عادي نبودند، بخشي از آنها صرفا براي تماشاي فوتبال نيامده بودند و به صورت هماهنگ شده و با صداي بلند تيمشان را تشويق مي‌کردند.
نزديک به 4000 هوادار پوشش خاص داشتند که براي بازيکنان ما عجيب بود.
...
مي پرسيم تماشاگراني که براي تماشاي تيم ملي کشورشان در ورزشگاه حاضر مي شوند چه کار غير عادي دارند و اصولا چه کاري غير از تشويق تيم خودشان دارند که اين قضيه براي جناب سرمربي عجيب است؟
مسئله دوم اشاره به پوشش غير عادي تماشاگران اندونزيايي است که از عوامل شکست ياد شده است!
مي پرسيم آيا ما مي توانيم از فيفا بخواهيم تماشاچيان حريف با دايره نگاه بازيکنان ما تعيين شود و شايد بايد در زمره آمادگي بازيکنانمان بايد فدراسيون  در کنار مشکلات بيشماري که در تهيه البسه وتدارکات و بازيهاي تدارکاتي دارد بايد اقدام به استخدام تماشاچياني کنند که با ديدگاه هاي اين آقايان نزديک باشد.
آقاي سرمربي تيم ملي نوجوانان بازيهاي جام جهاني را ديده ايد؟ آيا متوجه شديد از سراسر  دنيا تماشاچيان  با هر پوششي حضور داشتند و البته نه دختران ريش مصنوعي گذاشتند و نه کشور روسيه  زنان خويش را ممنوع الورود به استاديوم ها و بقيه را راه داد  و آنجا مردم تيمهايشان  را تشويق کردند و هيچکس به اين عامل تعيين کننده به زعم سرمربي تيم ملي نوجوانان در موفقيت و ناکامي تيمها اشاره نداشت
جناب چمنيان! مشکل بزرگ در اين است که ما هيچگاه به دنبال علتها نمي رويم و فقط بهانه  مي گيريم همان طوري که حالا اين بهانه ها  به جايي رسيده است که  نوع پوشش و تغذيه ديگران براي ما الگو شده و در بسياري از اوقات همان نوع پوشش علت شکستهايي مي شود  که براساس سومديريت و بي برنامگي و اصرار بر ادامه اين روند حاصل مي شود.
ما باز هم مي بازيم زيرا از عوامل منطقي هيچگاه يادي نمي شودو تنها عاشق باخت و بازنده ها هستيم
 

ارسال در: دوشنبه 9 مهر ساعت 23:53 (1397/7/9)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن