نمازي: مسلمان وسايل‌اش را جمع کرد و رفت
شماره خبر : 148376
سرمربي ذوب‌آهن درباره کنار گذاشتن محسن مسلمان از فهرست اين تيم مقابل صنعت نفت و سفر اين بازيکن به تهران توضيحاتي ارائه داد.

اميد نمازي با بيان اينکه محسن را به‌عنوان يک شخص خيلي دوست دارم و بازيکن خوب و با معرفتي است، اظهار کرد: خودم تقاضا کردم باشگاه مسلمان را جذب کند چون فکر مي‌کردم در بخش هافبک تهاجمي بازيکني مي‌خواهيم که خلاقيت داشته باشد و بتواند براي ما موقعيت گل بسازد، به حملات اضافه شود و گلزني کند، اما متاسفانه الان پي بردم که اين نگاه من به محسن مسلمان اشتباه بود.


او ادامه داد: نه تنها آن چيزي که من راجع به عملکرد مسلمان در زمين و در فاز تهاجمي در فکر داشتم که البته هميشه در کار دفاعي مشکل هم داشته و مقدار دوندگي و حضورش در کارهاي دفاعي کم است که اين موضوع به تيم ضربه مي‌زند.


سرمربي ذوب‌آهن اضافه کرد: اگر يک بازيکن باشد که بتواند در حمله کارايي داشته باشد و حضورش در ترکيب، تبديل به موقعيت‌هاي زياد شود و نمي‌گوييم گلزني کند ولي در حملات اضافه شود، بهتر است.


نمازي تصريح کرد: مسلمان براي گرفتن توپ خيلي عقب مي‌آيد و مي‌خواهد از عقب پاس آخر را بدهد که به همين دليل تعداد ما در حمله کم مي‌شود؛ هر اندازه هم خواستيم روش و نگرش او را به بازي عوض کنيم، فايده‌اي نداشت؛ حتي ما تاکتيک تيمي را عوض کرديم تا مسلمان بتواند طبق آن موفق‌تر عمل کند ولي الان به اين موضوع پي بردم که اين کار بيشتر به تيم لطمه مي‌زند و شايد با وجود بازيکناني که شايد خلاقيت کمتري داشته باشند و حداقل دوندگي آنها زياد است، اين موضوع جبران مي‌شود.

 

 

او درباره اضافه کردن بازيکن به جاي مسلمان عنوان کرد: ما دنبال اين موضوع خواهيم بود تا يک بازيکن در آن پست جذب کنيم تا اين کار را براي ما انجام دهد ولي اينکه يک بازيکن در زمين راه برود و در کارهاي دفاعي مشارکت نداشته باشد، در فوتبال مدرن امروزي جايي ندارد؛ ادن هازارد را ببينيد که از نظر انفرادي، خلاقيت و مشارکت در حمله يکي از سه، چهار بازيکن برتر دنياست ولي از آن طرف مي‌بينيم تا انتهاي زمين مي‌آيد، مي‌دود و در کارهاي دفاعي مشارکت دارد و به هم‌تيمي‌هاي خود کمک مي‌کند.


سرمربي ذوب‌آهن تاکيد کرد: سعي داريم اين فوتبال مدرن را در ذوب‌آهن اجرا کنيم و فوتبال خوبي هم تا الان ارائه داديم؛ يک سري اتفاقات افتاده که نمي‌خواهم زياد در بحث داوري و اين مسائل وارد شوم ولي اين اتفاقات موجب شده تا دو، سه نتيجه را از دست بدهيم ولي اطمينان دارم تاکتيک تيم جا مي‌افتد و نتيجه هم مي‌گيريم.


نمازي راجع به عدم حضور مسلمان در فهرست ديدار اخيرشان برابر صنعت نفت آبادان گفت: به محسن مسلمان گفتيم اگر مي‌خواهي در ترکيب باشي، مشکلي نيست و خود او نيز گفت هر بازيکني را که صلاح مي‌دانيد، در ترکيب بگذاريد؛ ما هم صلاح دانستيم که او را يک مسابقه نگذاريم که با عکس العمل نه چندان خوب اين بازيکن همراه شد؛ به همين دليل گفتيم فعلا در ليست مسابقه قبل نباشد که او هم تصميم گرفت به تهران برود؛ حالا تکليف او با باشگاه چه مي‌شود، دست من نيست.

ارسال در: يکشنبه 8 مهر ساعت 01:09 (1397/7/8)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن