تصميم نهايي پوگبا؛ جدايي از منچستريونايتد
شماره خبر : 148288
ديلي ميل مدعي شد که پل پوگبا، هافبک منچستريونايتد به ژوزه مورينيو اعلام کرده که قصد دارد باشگاه را ترک کرده و راهي بارسلونا شود.

طبق ادعاي اين نشريه، قهرمان جام جهاني در تابستان با مورينيو و اد وودوارد، مدير اجرايي باشگاه وارد مذاکره شده و اعلام کرده که قصد جدايي از اين تيم و پيوستن به بارسلونا را دارد. يونايتد شب گذشته مقابل دربي کانتي به ميدان رفت و در پنالتي ها مقابل اين تيم شکست خورد و حذف شد و پوگبا که از روي سکوها شاهد بازي بود، پس از بازي متوجه شد که از کاپيتان دومي تيم نيز کنار گذاشته شده است.

 

طبق ادعاي پل هرست از نشريه تايمز، مورينيو با مديران تيمش صحبت کرده و آنها را از تصميمش در قبال پل پوگبا مطلع ساخته است و سرمربي پرتغالي شايعات در اين رابطه را تاييد کرده است.

 

 

 

 

در حقيقت، رفتار پوگبا در ابتدا باعث نگراني کادر فني منچستر شده و اعلام درخواست جدايي، باعث خواهد شد که او ديگر کاپيتان تيمش نباشد. مينو رايولا، ايجنت پوگبا درباره جزئيات نيز با مسئولين بارسلونا به توافق رسيده ولي وودوارد مي‌خواهد ستاره 25 ساله را حفظ کند. در حقيقت پوگبا از منتقدين سبک دفاعي مورينيو است و اين موضوع را پس از تساوي 1-1 مقابل ولورهمپتون نيز اعلام کرده بود.

 

او گفته بود:" ما اينجا هستيم که حمله کنيم. تيم‌ها وقتي با يک منچستريونايتد هجومي روبرو مي‌شوند مي‌ترسند. اين اشتباه ما بود. 1-0 جلو بوديم و همه چيز برايمان خوب بود. سپس تلاش کرديم دفاع کنيم و ضد حمله بزنيم. ديگر مثل نيمه اول هجومي نبوديم و حريف را تحت فشار قرار نداديم. ما در الدترافورد هستيم و بايد حمله مي‌کرديم و فشار مي‌آورديم، مثل بازي با تاتنهام، ليورپول، چلسي و آرسنال فصل گذشته. وقتي اينطور بازي مي‌کنيم کار راحت تر است."

 

 

 

 

حالا که اختلاف بين پوگبا و مورينيو بالا گرفته، انتخاب دشوار به وودوارد تعلق دارد که بين مورينيو و پوگبا انتخاب کند. يونايتد نتوانسته آنطور که بايد خوش بدرخشد و مورينيو در موضع ضعف قرار دارد و پوگبا همچنان بين بازيکنان و هواداران شخصيتي محبوب است. در حقيقت هواداران نيز با خواسته پوگبا موافق هستند. آنها دوست دارند تيمشان هجومي باشد و حمله کند. با اين حال مورينيو عملگراست و اگر در چند هفته آينده پيروزي به دست نياورد، گليزرها بايد به اين فکر کنند که پوگبا را با يک مربي جديد براي فصل آينده داشته باشند يا سوپراستار خود را بفروشند.

ارسال در: چهارشنبه 4 مهر ساعت 12:04 (1397/7/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن