همه‌ي روساي بازنشسته ورزش مي‌روند!
شماره خبر : 148279
وزارتخانه ورزش مصوبه مجلس و شوراي نگهبان مبني بر کناره گيري مديران بازنشسته از رياست فدراسيون‌ها را اجرا خواهد کرد.

بنا بر اخبار منتشره از منابع رسمي وزاتخانه ورزش مسعود سلطاني‌فر وزير ورزش ايران قصد دارد مصوبه مجلس شوراي اسلامي در موضوع منع ادامه کار بازنشسته‌ها در پست‌هاي رياست فدراسيون را اجرا کند.


بنابر آنچه که اين منبع به اطلاع خبرنگار "ورزش سه" رسانده است در حال حاضر دوازده رييس بازنشسته در ورزش ايران مشغول فعاليت هستند که پيش از اين گفته مي‌شد به جز رييس فدراسيون فوتبال الباقي روساي فدراسيون‌ها نيز سمت خود را ترک خواهند کرد اما ظاهرا اين قانون مشمول فدراسيون فوتبال هم خواهد شد.


البته در اين زمينه بارها گفته شده که فدراسيون فوتبال يک نهاد غير دولتي است و مصوبات مجلس در آن تاثير گذار نخواهد بود. اما اگر وزارت ورزش به اين مساله اصرار داشته باشد به اين معناست که مهدي تاج هم بايد صندلي رياست فدراسيون فوتبال را ترک کند.


به جز مهدي تاج افرادي مثل ضيايي رييس فدراسيون واليبال و بهرام شفيع رييس فدراسيون هاکي نيز از چهره‌هاي سرشناسي هستند که بايد عطاي کار در فدراسيون را به لقايش ببخشند.


بنا بر مصوبه مجلش شوراي اسلامي و تاييد شوراي نگهبان، به‌کارگيري افرادي که در اجراي قوانين و مقررات مربوطه بازنشسته يا بازخريد شده يا بشوند، در دستگاه‌هاي اجرايي دولتي و کليه دستگاه‌هايي که به نحوي از انحاء از بودجه عمومي کل کشور استفاده مي‌کنند، ممنوع است.

ارسال در: سه شنبه 3 مهر ساعت 23:26 (1397/7/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن