سئوال توهين آميز خبرنگار از شفر
شماره خبر : 148278
سوال نادرست و توهين آميز يک خبرنگار باعث دلخوري شفر در جريان تمرين استقلال شد.

گفت و گوي وينفرد شفر سرمربي استقلال در حاشيه تمرين آبي پوشان روز سه شنبه جنجالي شد و سرمربي استقلال که با آرامش پاسخگوي سوالات شده بود در نهايت با اصرار خبرنگاران بر طرح يک سوال، با دلخوري گفت و گو را ترک کرد.


در اواسط گفت و گوي شفر سوال عجيبي مطرح شد؛ يکي از خبرنگاران از شفر سوال کرد که آيا شما آلزايمر داريد؟


سوال خبرنگار حاضر در تمرين اشاره به نشست خبري شفر در قائمشهر داشت که سرمربي استقلال اسم حريف بعدي تيم را از مدير رسانه اي استقلال پرسيده بود.


زرندي مدير رسانه اي استقلال اجازه مطرح شدن اين سوال را نداد اما به شکل دور از انتظاري در شرايطي که حاضران در گفت و گو خبرنگاران از طرح اين سوال ناراحت شده بودند، خبرنگار ديگري تلاش کرد با زبان انگليسي از شفر اين سوال را مطرح کند که در نهايت باز هم دخالت مدير رسانه اي استقلال مانع از اين کار شد.


خبرنگاران بعد از اين اتفاقات به صحبت هاي خود ادامه دادند و در پايان اين گفت و گو، باز هم خبرنگار جنجالي سوال خود را تکرار کرد.


تکرار دوباره و ممانعت زرندي باعث کنکجاوي شفر شد و سرمربي استقلال در نهايت با اين سوال عجيب رو به رو شد؛ سوالي که براي اولين بار کام شفر را تلخ کرد.


سرمربي استقلال البته برخورد تندي با اين موضوع نداشت و از خبرنگاران سوال کرد آيا مي دانيد احترام چيست و بعد از طرح اين سوال خواهان اتمام نشست خبري شد.


اصرار به سوالي که توهين آميز و البته نادرست بود براي اولين مرتبه ناراحتي شفر و دلخوري او در نشست هاي خبري را به همراه داشت تا سرمربي استقلال بعد از يکسال حضور در ايران حالا براي اولين بار چنين شرايطي را با اصحاب رسانه تجربه کند.

 

شفر هميشه در اين يکسال رابطه خوبي با رسانه ها داشته و با توجه به مليت او، مهمان بودن و البته سن او بايد مورد احترام قرار مي‌گرفت؛ موضوعي که تمامي خبرنگاران حاضر در تمرين نيز به آن اشاره کردند و خواستار عدم مطرح کردن اين سوال شدند اما يک اصرار نادرست باعث شد تا شفر اينگونه بر افروخته شود.

ارسال در: سه شنبه 3 مهر ساعت 21:22 (1397/7/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن