اصغر حاجيلو: بحث اولتيماتوم به شفر اصلاً مطرح نيست/ هيچ راهي جز برتري در دربي نداريم
شماره خبر : 148277
اصغر حاجيلو، سرپرست تيم فوتبال استقلال تأکيد کرد که آبي‌پوشان آماده رويارويي با پرسپوليس در دربي تهران است و اينکه به دنبال پيروزي در اين بازي خواهد بود.

اصغر حاجيلو در حاشيه تمرين عصر امروز (سه‌شنبه) تيم فوتبال استقلال اظهار داشت: مسلماً استقلال آماده دربي است، چون به‌هرحال در بازي‌هاي اخير نتوانستيم نتيجه بگيريم و بهترين فرصت جبران براي ما بازي با پرسپوليس است که راهي جز برد در آن نداريم.

وي درباره اين موضوع که به هواداران استقلال چقدر براي موفقيت در دربي اميد مي‌دهيد، گفت: ما خجالت‌زده هواداران هستيم و چيزي نمي‌توانيم بگوييم. هيچ راهي جز برتري مقابل پرسپوليس نداريم تا مقداري هواداران‌مان را دلگرم کنيم. درست است که پنج بازيکن خود را از دست داده‌ايم، ولي ديگر نبايد نبش قبر کنيم. آن تصوري که هواداران داشتند، برآورده نشد. ما بايد ادامه کار بدهيم و مجموعه تيم تصميم گرفته است که در ليگ و جام حذفي در جايگاه خوبي قرار بگيريم و حداقل يک جام کسب کنيم.

سرپرست تيم فوتبال استقلال درباره اين موضوع که استقلال تا الان يک برد داشته و در گلزني موفق نبوده است و از آن طرف پرسپوليس هم شرايط خوبي دارد، عنوان کرد: واقعيت اين است که ما تمام‌کننده به آن شکل نداريم، اما با همين بچه‌ها من فکر مي‌کنم مي‌توانيم تا آخر راه برويم. در خيلي از تيم‌ها هم هافبک‌ها و دفاع‌ها گل مي‌زنند و به صرف اينکه بگوييم يک تيام را از دست داديم، درست نيست. الان در پرسپوليس هم آدام همتي در دقيقه 90 گل مي‌زند و عليپور در شش‌قدم توپ را به بيرون مي‌زند. اگر پرسپوليس هم بخواهد به عليپور فقط دل ببندد به بيراهه رفته است. همه مجموعه تيم دنبال راهي مي‌گردند که به گل برسند. آقاي شفر هم دنبال راهي است که حداقل از هافبک‌ها هم براي گلزني استفاده کند. اميدوارم در آينده روزهاي خوبي داشته باشيم.

حاجيلو درباره اينکه در تمرين امروز فرشيد باقري با لباس شخصي حاضر شده بود، گفت: باقري دو روز است که سرما خورده و الان هم سرم زده بود. ان‌شاءالله براي فردا آماده تمرين مي‌شود.

وي در پاسخ به اين پرسش که با توجه به نتايج اخير استقلال آيا باشگاه به شفر اولتيماتم داده است، تصريح کرد: اصلاً چنين چيزي نيست. من با آقاي فتحي هستم و بايد بگويم چنين موضوعي مطرح نيست. شفر آدم پخته‌اي است و ما با بدشانسي روبه‌رو شديم. اولتيماتومي مطرح نشده و ايشان سر جايش است. ان‌شاءالله با رفاقت و دوستي که شفر با بچه‌ها دارد از اين مشکلات خارج مي‌شويم.

ارسال در: سه شنبه 3 مهر ساعت 17:51 (1397/7/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن