محمود خوردبين: شرايط پرسپوليس براي دربي بهتر است
شماره خبر : 148276
محمود خوردبين، سرپرست پيشين پرسپوليس گفت: براي دربي شرايط پرسپوليس را بهتر مي‌دانم.

محمود خوردبين که با حضور در باشگاه پرسپوليس با تبريک دسته جمعي کارکنان باشگاه به مناسبت تولدش روبه‌رو شد، به سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت: از همه کساني که در اين چند روز به من محبت داشتند، تشکر مي‌کنم. اينکه کارکنان باشگاه اينقدر لطف داشتند باعث خوشحالي من بود. با آقاي گرشاسبي ملاقات داشتم و درباره شرايط خودم و پرسپوليس صحبت کرديم.

باتجربه‌ترين سرپرست در فوتبال ايران درباره ارزيابي خود از شرايط تيم هم ادامه داد: بازي‌ها را دنبال مي‌کنم. با اين نداري‌ها خيلي خوب کار مي‌کنند. بسياري فکر مي‌کردند که پرسپوليس با اين شرايط، کارش تمام است ولي همانطور که هميشه گفته‌ام، برانکو کار بلد است و به جوان‌ها هم فرصت مي‌دهد.

وي در اين باره که بعضي منتقدان مي‌گويند، برانکو مي‌تواند توجه بيشتري به جوان‌ها داشته باشد، به ويژه که تيم از حضور بازيکن جديد محروم است، خاطرنشان کرد: مگر در همين بازي، از دو جوان استفاده نکرد؟ من فکر مي‌کنم او سربلند مي‌شود. از طرفي اين جوانترها هستند که بايد سعي کنند توجه سرمربي را جلب کنند. نه براي چند روز، چند هفته يا چند ماه، بلکه ممکن است چند سال هم طول بکشد. ناسلامتي اينجا پرسپوليس است. منصف هم باشيم مي‌بينيم برانکو از بازي دادن به جواني که خودش را نشان بدهد واهمه ندارد ولي بر اساس تجربه‌ام مي‌گويم. فقط استعداد داشتن کافي نيست. يک بازيکن بايد خيلي چيزها را در خودش جمع کند و سر آخر شانس هم بايد با او همراه شود. به نظر من پرسپوليس از اين دست بازيکنان کنار خودش دارد و بايد تلاش خود را بيشتر کنند.

خوردبين درباره آدام همتي که حضورش باعث انتقاد بعضي به برانکو بود، تصريح کرد: همتي کيفيت خوبي دارد و اين را فقط به خاطر اين بازي نمي‌گويم. او غير از کيفيت خوب فوتبال، از نظر اخلاقي و ظرفيت هم خيلي خوب است و اين موضوع به او کمک زيادي کرد. در اين بازي فرصت به او رو کرد و او هم چون از همه نظر آماده بود، فرصت را روي هوا زد و باعث سربلندي سرمربي خودش هم شد.

وي درباره ارزيابي خود در خصوص دربي با توجه به اينکه دست برانکو بسته‌تر خواهد بود، گفت: به نظر من پرسپوليس تيم برتر است. بچه‌ها خيلي خوب با هم جور هستند و من فکر مي‌کنم ما براي دربي شرايط خوبي داريم. البته براي بازي رفت با السد کار سختي داريم چون دو نفر از بچه‌ها محروم هستند. اگر آنجا بتوانيم مساوي بگيريم، خيلي خوب مي‌شود. آن وقت در تهران کار را با هواداران در مي‌آيد.

سرپرست پيشين سرخپوشان درباره سن و سالش و نوه‌هايش خاطرنشان کرد: من در شناسنامه متولد اول مهر 1333 ولي در واقعيت متولد دوم مهر ماه سال 1327 هستم. براي تولدم نيز، نوه‌هايم پيش من بودند که همه نوه‌دارها مي‌دانند چه حس و حالي به آدم مي‌دهد. اولي که اسمش ايزابلا بود و اسم دومي را رزابلا گذاشته‌اند. 7، 8 ماهه و به سفيدي برف است.

ارسال در: سه شنبه 3 مهر ساعت 17:45 (1397/7/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن