رنج‌نامه آذري؛ اصفهانيان با خداحافظي خوشحالمان کند!
شماره خبر : 148266
مديرعامل باشگاه ذوب آهن در اينستاگرامش رنج نامه اي را عليه رييس کميته داوران نوشت و از او خواست سمتش را ترک کند.

بعد از به وجود آمدن اشتباهات داوري فراوان در ديدارهاي ذوب آهن و البته مسائلي که در بازي نفت آبادان و پيکان پيش آمد، سعيد آذري مديرعامل ذوب آهن در اينستاگرامش مطالبي را عليه فريدون اصفهانيان بيان کرد.


در متن آذري آمده است: «آقاي اصفهانيان! يک عذرخواهي بزرگ به ذوب آهن و هوادارانش بدهکاري، البته دردي را دوا نمي کند ولي مي تواند تسکين دهنده دلهاي شکسته و ترميم کننده ساق هاي خسته و همچنين مشتي محکم بر دهان ياوه گوياني باشد که تئوي توطئه و سناريوي آزار را با سمفوني، حسادت و نفرت مي نوازند. از خدا که پناه نيست از شما هم نباشد جناب رييس تا ابد. آن، آن، آن، اين ديالوگ آخر فرياد سکوت است، بي صدا ولي سهمگين. به شما قبلا هشدار دادم که اشتباهات داوري و گذشت اشتباه و چشم پوشي از آن منجر به فاجعه مي شود. ولي گوش شنوا نداريد و من را متهم به نشر اکاذيب کرديد. حادثه آبادان نمونه کوچکي از آن دست حوادثي است که گوشزد کردم، فرض کنيد پيکان در آبادان هوادار داشت، آنوقت نمي توانستيد عمق فاجعه احتمالي را حدس بزنيد. زيرا اساسا پيش بيني حوادث جايي در قاموس تصميم گيريهاي شما ندارد. آقاي عزيز فکري به حال اين همه اشتباه بکنيد، به جاي اينکه ناظر ويژه بازي پنجشنبه باشيد.»


آذري در ادامه آورده است: «مي گذاريم باز هم بگذرد ولي گاه بد خواهد گذشت توام را ناملايمتي که دودش در چشم فوتبال مي رود. مردم خسته ما تنها دلخوشي شان فوتبال است، بازي زيبايي که با چاشني بي عدالتي زشت مي شود، منجر به حادثه مي شود، روي پله ها، در خيابان ها، درون زمين و نهايتا در قلب مردم تحت فشار. چاره اي ، انديشه اي اگر نيست، خداحافظي با شکوهي شايد همه را خوشحال کند؛ قبل از وقوع يک حادثه منجر به ندامت و نوش داروي پس از مرگ سهراب.»


بايد ديد واکنش کميته داوران به اين مطالب تندمطرح شده از سوي مديرعامل باشگاه ذوب آهن چيست.

ارسال در: سه شنبه 3 مهر ساعت 12:12 (1397/7/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن