حرکت خلاقانه سرمربي ذوب‌آهن(عکس)
شماره خبر : 148246
سرمربي ذوبي‌ها عصر امروز دست به حرکت جالبي زد و فيلمهاي مربوط به مهم‌ترين اشتباهات داوري عليه تيمش را در صفحه اجتماعي خود منتشر کرد.

به گزارش “روزنامه نود ”، اميد نمازي اين روزها اولين سال مربيگري خود روي نيمکت يکي از تيم‌هاي ليگ برتري را پشت سر مي‌گذارد. او که پيش از اين تنها با تجربه مربي تيم ملي در فوتبال ايران حضور داشت اتفاقات مختلفي را براي اولين بار در فوتبال ايران تجربه مي‌کند.

 

اشتباهات داوري در ليگ برتر يکي از آن دسته اتفاقاتي بود که سرمربي ذوبي‌ها تجربه آن را از سر نگذرانده بود. به همين دليل نمازي در صفحه شخصي خود در اينستاگرام دست به حرکتي خلاقانه و جالب زد. او تمام تصاوير ويدئويي مربوط به مهم‌ترين اشتباهات داوري عليه تيم خود را ميکس زده و در صفحه اجتماعي خود منتشر کرد.

 

 

اين حرکت براي اولين بار توسط يکي از مربيان فوتبال ايران اتفاق افتاد و نمازي به اين وسيله خواست اشتباهات کشنده عليه تيم خود را به تمام هواداران خود که صفحه اجتماعي او را پيگيري مي‌کنند نشان دهد.

 

البته نکته جالب توجه زمان بارگذاري اين پست توسط نمازي است چرا که از ساعتي ديگر برنامه تلويزيوني نود به بررسي بازي ها و داوري هفته اخير فوتبال ايران مي‌پردازد.

ارسال در: دوشنبه 2 مهر ساعت 22:45 (1397/7/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن