علي کريمي، اولين آنتي ضدفوتبال ايران!
شماره خبر : 148239
اگرچه کورش ملکي در ديدار مقابل پرسپوليس عملکرد فوق العاده اي داشت اما علي کريمي در لحظاتي از نيمه دوم به طرز عجيبي شروع به فرياد کشيدن بر سر او کرد. فريادي عليه جريان طبيعي فوتبال در ايران: وقت کشي براي امتياز.

در ميانه هاي نيمه دوم ديدار پرسپوليسي ها برابر سپيدرود، دوربين هاي تلويزيوني با زوم کردن روي علي کريمي، عصبانيت شديد وي را به تصوير کشيدند. هرچند بيننده هاي تلويزيوني متوجه عصبانيت شديد کريمي نشدند اما خبرنگاراني که مشرف به نيمکت سپيدرود بودند خيلي زود ته و توي قضيه را درآوردند.

 

ملکي که بي باکانه سانترهاي حمله وران پرسپوليس را مهار مي کرد بعد از هر سيو روي زمين مي افتاد تا اندکي از زمان بازي تلف شود؛ اتفاقي که اعتراض هواداران پرسپوليس را در پي داشت و درست در همان دقايق بود که کريمي خود را به محسن سيدي، مربي گلرهاي سپيدرود رساند و با عصبانيت به وي اولتيماتوم داد تا ديگر شاهد اتلاف وقت گلر تيم نباشد اما اين اتفاق دقايقي ديگر باز هم به وقوع پيوست.کريمي در اين لحظات غيرقابل کنترل تر از هميشه باز هم عصبي شده و مربي دروازه بان هاي خود را مورد عتاب قرار داده تا هر چه سريعتر خود را به ملکي برساند و او را از ادامه اتلاف وقت منصرف کند.

 

 

 

حرکت کريمي در جهت مقابله با وقت کشي، اتفاق جالبي بود که تاکنون مانند آن را در فوتبال ايران نديده بوديم. بخصوص در همين فصل و در مسابقاتي که تيم ها براي کسب يک امتياز هر کاري را مجاز مي دانند.

 

 

 

مشهورترين وقت کشي اين فصل، يک اتلاف زمان 14 دقيقه اي از سوي يکي از تيم هاي ليگ است که البته داور در نهايت با 4 دقيقه سر و ته قضيه را هم آورد. در چنين شرايطي وقتي يک نفر مثل علي کريمي پيدا مي شود و عليه وقت کشي دروازه بان تيمش مي شورد، بايد به او آفرين گفت. اگرچه بازي دفاعي و مردانه سپيدرود در نهايت با يک شوت از راه دور بدون امتياز به پايان رسيد اما علي کريمي همچنان محبوب است. احتمالا خيلي محبوب تر از  مربياني که ميادين مشابه را با دست پر ترک کرده اما به واقع عليه فوتبال عمل کرده اند.

 

ارسال در: دوشنبه 2 مهر ساعت 00:55 (1397/7/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن