نوراللهي: حساسيت دربي بالاست
شماره خبر : 148234
آخرين بازي هفته هفتم ليگ برتر در ورزشگاه آزادي بين دو تيم پرسپوليس و سپيدرود رشت برگزار شد که اين ديدار در پايان با پيروزي يک بر صفر به سود شاگردان برانکو به پايان رسيد.

 

آخرين بازي هفته هفتم ليگ برتر در ورزشگاه آزادي بين دو تيم پرسپوليس و سپيدرود رشت برگزار شد که اين ديدار در پايان با پيروزي يک بر صفر به سود شاگردان برانکو به پايان رسيد.

احمد نوراللهي بازيکن پرسپوليس در پايان اين ديدار اظهار داشت: بازي خيلي سختي بود خوشحاليم که بالاخره امروز سه امتياز را گرفتيم. حالا مي‌رويم براي بازي سخت مقابل استقلال. بازي امروز گره خورده بود اما خدا را شکر مي‌کنيم که سه امتياز را کسب کرديم.

وي در ادامه گفت:‌ ليگ فشرده است و هر چهار روز يکبار بازي برگزار مي‌شود و فرصت براي ريکاوري کم است. ما در فصل نقل و انتقالات محروم بوديم و بازيکنان کمي داريم خوشبختانه ترکيب جواني داريم که امروز آدام همتي بازيکن جوان تيم گل پيروزي را زد. اميدوارم اين موفقيت ادامه‌دار باشد.

نوراللهي در پاسخ به اين سؤال بازي دربي را چطور مي‌بيند، گفت: ما روحيه خوبي داريم مي‌رويم که دل هواداران را شاد کنيم. برانکو در تمرينات و جلسات هميشه به ما مي‌گويد بازي به بازي فکر کنيد.

ارسال در: دوشنبه 2 مهر ساعت 23:42 (1397/7/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن